SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta,treningi chudnę, a tłuszcz

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 649

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 21
Witam dziewczyny :) Mam taki mały problem, od 5 miesięcy chodzę regularnie na siłownie. Moim głównym celem było zrzucenie parę kilogramów i poprawienie ogólnie całej sylwetki. Na początku mojej kariery ważyłam 51kg, dodam, że mam 153cm. Teraz ważę 45,5-46kg. Robiłam analizę składu ciała. Pierwsza jak zaczynałam ćwiczyć masa tkanki tłuszczowej 12,4kg BF 21,3%, kolejną robiłam po 3 miesiącach, masa tkanki tłuszczowej 8,5kg BF 18,2%. Ogólnie jestem bardzo zadowolona, moja sylwetka znacznie się poprawiła w szczególności tyłek i brzuch. Mam problem z otłuszczeniem na rękach w szczególności na tricepsach, chciałabym się tego pozbyć, ale obwód moich rąk się troszeczkę zmniejszył. Cały czas jestem na diecie, jem regularnie, ćwiczę regularnie, nie chcę kręcić zbytnio cardio, bo chudnę, aż mi wszystkie kości widać, a nie taki mam cel, wolałabym mieć trochę kształtów. Jest też taka możliwość, ze mam to genetycznie, bo moja mama i siostra mają podobnie, ale czy da się coś z tym zrobić? Czekam na waszą pomoc i serdecznie pozdrawiam! :D
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
Żeby udzielić Ci bardziej spersonalizowanej odpowiedzi musimy Cię trochę poznać. Zwyczajowo posługujemy się ankietą (+ zdjęcia, zrzuty z potreningu.pl 2-3 jedzeniowych dni) https://www.sfd.pl/REGULAMIN,_OBOWIĄZKOWA_ANKIETA-t1066636.html
Z reguły jednak kształty zmieniają się na korzyść przy odpowiednim treningu i diecie - wiem, że ogólna odpowiedź, ale nie wiem jak to u Ciebie wygląda
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Brak efektów diety i ćwczeń

Następny temat

[BLOG] Zuzu88- Domatorki się siłują

WHEY premium