SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

clearwater/Po prostu ćwiczę i jem czysto

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 54050

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3248 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 41520
gunia, to stworzona jestes do biegu interwalowego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1218 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6535
U mnie tez nie bieglam ciagiem,jakos po 10min i 1 minuta albo 30 sek przesry na marsz.
ogolnie mam szpital w domu dwa chychraki.Poprosili mnie o pierogi ruskie i juz dwa ciasta spieprzylam,nie wiem cos mi nie wychodzi.dziwne czasem mi wychodzi odrazu a czasem wcale do dooopy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1572 Wiek 50 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13767
Clearwater a jak robisz ciasto?

What is a calorie? Calories are the little bastards that get into your wardrobe at night and sew your clothes tighter...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1218 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6535
Maka i goraca woda i szybko zagniatam,mozliwe ze mam zla make.maz ma przywiezc jakas z polskiego sklepu.No twarde mi dzis wychodzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4779 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28961
Pewnie to ta mąka, kiedyś miałam jakąś lipną i piekłam 4 razy karpatkę bo urosnąć nie chciała, a musiałam upiec w końcu zmieniłam mąkę i wyszła mega

Gruszeczko, w sumie chyba ten mój bieg można tak nazwać przez mego lubego który mi ucieka ciągle, dając tyklo chwileczkę na wytchnienie, na koneic jak wracamy mam ochotę go obłożyć pięściami za to uciekanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5434 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 41059
I jak tam, dałaś radę z pierogami? mmmm, mimo że najedzona to teraz mam smaka na ruskie

http://www.sfd.pl/t856312.html
http://tnij.com/5Rd9Z

In both architecture and human beauty, form follows function - Mark Rippetoe

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Urzekła mnie Twoja psina 2 strony temu Przepiękna jest, ma takie mądre oczy.

Zdrówka dla Twoich pacjentów, trzymam kciuki za pierogi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1218 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6535
Wyszly dopiero z polskiej maki typ 500 ,zamrozilam tez,ale kurna slinka mi ciekla i sie nie skusilam,zjadlam planowana makrele.No ale tak prawde mowiac maz mi pomogl rozwalkowac a z corka lepilysmy,szybko poszlo.

Kamelowa piesek fajny tylko biedna strachliwa jest w stosunku do obcych ludzi,mam ja ze schroniska w sumie mloda byla jakies 7-8 miesiecy,ale bardzo przywiazana do nas teraz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4263 Wiek 51 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35910
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1218 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6535
Felus cwicze,musze wpisac ale jakos ostatnio weny nie mam,dieta czysta byla nawet w weekend,w sobote lub niedziele zrobie pomiary.Wiesz w tym tygodniu dostane ciote,powinnam w piatek wiec w poniedzialek zaloze Mirene i wtedy nie bede mogla cwiczyc,mysle ze to mnie doluje,ze juz dobrze mi idzie a bede musiala na 6 tyg przestac silowych,znajac mnie zapytam sie juz po 2 tyg na kontroli czy moge.Boje sie troche no ale nadal bede cardio robic dobre i to.Boje sie troche tej spirali bo juz 3 mi wypadly dawno temu,no ale zobaczymy najwyzej bede wiedziala na 100% ze nie dla mnie.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Sarcina/Uda- jak ruszyć?

Następny temat

(ELITE Ladies) Fela_27 /akcja 40stka str.190

WHEY premium