SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

clearwater/Po prostu ćwiczę i jem czysto

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 54388

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1218 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6535
Nie pisze bo mi wstyd i juz,czytam regularnie cwicze i niby diete trzymam.Piguly nie biore 10 dni i mam wrazenie ze bardziej puchne,mysle ze hormony nadal szleja.Nie wiem kiedy dostane nastepny okres,bo caly czas mam jakies plamienia.Jak bylam mlodsza jakos inaczej reagowalam na hormony,jednak z wiekiem jest inaczej.waga 73kg ale kurcze pas 94cm,wszystko inne tak samo a nawet biceps spadl.Narazie cwicze silowo od dwoch tyg mam trening ktory kiedys ulozyla mi obli taki split.acha i z ciekawosci zakupilam diete na miesiac taka z sfd,parodia jakas,wegli 200 bialka 80 tluszczu jakies 40.Potrawy z kosmosu ale najlepsze sa kolacje np salatka z pomarancza z oliwa oliwkami i cebula i wsio.Generalnie sam nabial i chleb.Dobrze ze to nie ja placilam ino malz,bo stwierdzil ze jesli sama nie moge to on mi pomoze.Potem dopisze trening bo teraz jade na interwiev w zwiazku z przyznaniem mi zasilku,moze stwierdza ze sie kwalifikuje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5523 Wiek 48 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64827
niby diete trzymam
to niby, może robić wielką różnicę, niestety....
czasem nie ma drogi na skróty
coś o tym wiem

Zdjęcia w moich dziennikach są mojego autorstwa i stanowią moją prywatną własność. Nie zgadzam się na ich publikowanie w jakiejkolwiek formie poza tym tematem

Podsumowanie konkursu Przemiana sylwetki 2011:
http://www.sfd.pl/konkurs/filonka_podsumowanie_str69-t725666-s69.html#post8
Podsumowanie konkursu Przemiana sylwetki 2013: http://www.sfd.pl/PODSUMOWANIE_KONKURSU_PS_2013/FILONKA-t953383.html

Aktualny dziennik;
http://www.sfd.pl/filonka/DT__2013_redukcji_ciąg_dalszy-t955419.html
If you really want to do something, you'll find a way. If you don't, you'll find an excuse.

NO MORE EXCUSES!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1218 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6535




Filonka poprostu jade na czuja,dzis sobie podliczylam i wyglada to tak.Mniej nie potrafie a moze powinnam juz na 1500kcal mam takiego gloda i wtedy podjadam,wiec bede sobie jadla i cwiczyla.Niedlugo i tak musze przestac cwiczyc takze wtedy chyba wyrzuce wegle ze zozonych a dam ze straczkowych.


Moja dietka na dzis.Obcinam o 100kcal,i wywalam narazie wegle zlozone.Zobaczymy co bedzie w niedziele.


zaczelam robic splita,i mam zamiar pociagnac 6 tyg,w sumie tylko raz robilam z 3 lata temu,wiec zrobie jeszcze raz.
Biceps triceps barki.
Superserie.

1-uginanie ze sztangielka 2*6kg 3x12
2-uginanie do czola sztangi 13kg 3x12

3-uginanie mlotkowe 2*6kg 3x12
4-prostowanie na boki w opadzie tulowia 2*4kg

5-uginanie rak w oparciu o kolano 2*6kg 3x12
6-triceps dip 10kg na kolanach
2x12

7- wyciskanie sztangi na barki siedziac 14kg 3x12
8-unoszenie hantli bokiem 2*4kg 3x12

Przerwy 1 min.

Interwaly na biezni 30 minut.
Rece slabiutkie mam jak nie wiem co.



Zmieniony przez - clearwater w dniu 2011-05-09 13:46:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4263 Wiek 51 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35910
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1218 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6535
Zmniejszam bialko i wegle.W sumie to zgapilam od Ciebie,chce sprobowac z mniejsza iloscia bialka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2015 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 71184
clearwater w sprawie diety sie nie wypowiadam, bo nie jestem na bieżąco ile jesz i od jak dawana jesteś na minusie.

Natomiast jak już chcesz splita to zaczełabym trening od większej partii czyli barków.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1218 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6535
W kwestii splita nie mam doswiaczenia,to jest trening z mojego pierwszego dziennika ktory napisala mi Obli.Powinnam zamienic wyciskanie dac na poczatek?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2015 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 71184
to był pewnie taki trening dla początkujących na rozruszanie. jesli chcesz go kontynuowac zaczynaj od wyciskania na barki
a moze chcesz cos nowego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1218 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6535


No w sumie masz racje,chociaz teraz kiedy siedze naprawde czuje wlasnie barki i triceps.Splita glownie po to aby dac odpoczac troche noga i rozbudowac gore.jesli masz to zapodaj tak zeby na 4-5 tyg starczylo.
dieta na jutro.Bez warzyw oczywiscie.Mozliwe ze jeszcze jakis owoc wpadnie bo jade z mezem do dentysty i juz mam tunczyka ale mysle ze w razie co kupie banana.Narazie nie wliczam,dopisze jutro.Kurna czekal 2 lata na usuniecie chirurgicznie zeba.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5523 Wiek 48 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64827
clearwater trzymaj się

Zdjęcia w moich dziennikach są mojego autorstwa i stanowią moją prywatną własność. Nie zgadzam się na ich publikowanie w jakiejkolwiek formie poza tym tematem

Podsumowanie konkursu Przemiana sylwetki 2011:
http://www.sfd.pl/konkurs/filonka_podsumowanie_str69-t725666-s69.html#post8
Podsumowanie konkursu Przemiana sylwetki 2013: http://www.sfd.pl/PODSUMOWANIE_KONKURSU_PS_2013/FILONKA-t953383.html

Aktualny dziennik;
http://www.sfd.pl/filonka/DT__2013_redukcji_ciąg_dalszy-t955419.html
If you really want to do something, you'll find a way. If you don't, you'll find an excuse.

NO MORE EXCUSES!!

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Sarcina/Uda- jak ruszyć?

Następny temat

(ELITE Ladies) Fela_27 /akcja 40stka str.190

WHEY premium