SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

clearwater/Po prostu ćwiczę i jem czysto

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 54367

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2015 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 71184
ma być ciężko , dasz radę
pompki rób zawsze męskie, tam masz max liczbę pompek w serii, jak zrobisz więcej niż 15 to utrudnimy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1218 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6535






Oj wiecej niz 15 narazie nie da rady.W sumie znowu tez odstawiam nabial,bo wtedy tez schodzilo,jak bedzie ciezko dodam straczki.

No i dzieki za zaopiekowanie sie mna


edit
jestem po treningu calosc zajela mi 1,15 min z rowerkiem.Bylam mokra i normalnie po RDL chcialo mi sie rzygac.Push press ostatnie dwie serie ledwo.Do tego ostatnie cwiczenie robilam na maszynie o nazwie GLUTES stoi sie i noge sie wypycha do tylu pracuja posladki i tyl uda,czy to moze byc.W ogole RDL zapodalam sobie za duze ciezar na starcie,dawno go nie cwiczylam i sila spadla,musialam zmniejszyc bo w 3 serii juz mi lecial z rak.Przysiad tez jakos kolana szly do przodu zmniejszylam i dupa siadala nisko.Ogolnie jestem bardzo zadowolona,dodalam troche na brzuch,no i na koniec byl tylko rowerek bo marzylam o tym aby posadzic doope.zayebisty ten trening dzieki.

Zmieniony przez - clearwater w dniu 2011-05-12 13:22:19


Potreningowy z truskawkami
i obiadek wklejam

No i nogi nadal napompowane
Zmieniony przez - clearwater w dniu 2011-05-12 17:39:48

Zmieniony przez - clearwater w dniu 2011-05-12 17:45:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1218 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6535
Jutro jem tak samo jak dzis,bo jeszcze wszystko mam.Wlasnie wrocilam z marszu z psem,5km zaliczone 50 min.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2015 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 71184
no i ok.
tylko push press mialas walczyc juz od pierwszej serii, a tu widac, ze w 1-szej, 2giej i 3ciej mialas duzy zapas. nastepnym razem po rozgrzewce zrob 27,5/27,5/27,5/25/25
i po treningu poza barkami i nogami, posladkami rozciagaj tez triceps
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1218 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6535
A widisz ja sie pomylilam myslalam ze mam zwiekszac ciezar a ja zmniejszalam.A co z lydkami i brzuchem,moge robic w dni interwalow?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1218 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6535
Podaje roznice od poprzedniego tyg.

Waga -100gr(73,30)
biust-2cm(103)
pod biustem -1(81)
talia -1cm(83)
pepek -1cm(90)
biodra -0,5(110,5)
udo w najszerszym -2(67)
udo posrodku 58cm(1 pomiar)
lydka 40(bz)

Cos tam mi spadlo,jednak po odstawieniu wegli woda mi spada.Nie wiem jednak czy dam rade,bo dzis rano zauwazylam ze jakbym lekko tak drzala w sroku,no i przy tych treningach dlugo nie pociagne bez wegli,dodam moze jednak straczkowe ale za tydzien.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5523 Wiek 48 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64827
no i spadło tu i tam

a jakie jedzonko kolorowe wkleiłaś

Zmieniony przez - filonka w dniu 2011-05-13 10:26:05

Zdjęcia w moich dziennikach są mojego autorstwa i stanowią moją prywatną własność. Nie zgadzam się na ich publikowanie w jakiejkolwiek formie poza tym tematem

Podsumowanie konkursu Przemiana sylwetki 2011:
http://www.sfd.pl/konkurs/filonka_podsumowanie_str69-t725666-s69.html#post8
Podsumowanie konkursu Przemiana sylwetki 2013: http://www.sfd.pl/PODSUMOWANIE_KONKURSU_PS_2013/FILONKA-t953383.html

Aktualny dziennik;
http://www.sfd.pl/filonka/DT__2013_redukcji_ciąg_dalszy-t955419.html
If you really want to do something, you'll find a way. If you don't, you'll find an excuse.

NO MORE EXCUSES!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1218 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6535
I niech juz schodzi,najbardziej to bym chciala zeby uda i lydki wkoncu ruszyly,w sumie lydka od kilku lata taka sama ponizej 38cm nie chce.No i mega zakwasy na motylach od PP,jestem po aerobach jeden dzien w tyg tak z siostra robie,obskakujemy wszystkie maszyny(jej pomysl na nude)i bylam 1,10 minut z glodem wyszlam ,chcialam predzej bo tak mnie zaczelo ssac,a ona do mnie ze wlasnie tluszcz spalam,oczywiscie wytlumaczylam jej ze miesnie a nie tluszcz jesli na glodzie,no to stwierdzila ze miesnie tez moge spalic,bo mi nie potrzebne.No cholera fuknelam na nia,ale juz wiecej nie tlumaczylam.Stwierdzila ze jestem uzalezniona od zarcia bo nie umiem byc glodna..

Po co byc glodnym jak mozna tak fajnie jesc to co mozna co nie?Ona i tak nie zrozumie.

Zmieniony przez - clearwater w dniu 2011-05-13 13:05:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 572 Wiek 11 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3953
Clearwater gratuluje spadków !! :)
SUPER ciesze się bardzo ! :)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Sarcina/Uda- jak ruszyć?

Następny temat

(ELITE Ladies) Fela_27 /akcja 40stka str.190

WHEY premium