SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

clearwater/Po prostu ćwiczę i jem czysto

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 54060

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ksenia, powiedz jeszcze, że mi złorzeczyłaś, to będę w siódmym niebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1218 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6535
oczywiscie ze tak.
Kurcze mam bardzo wzdety brzuch,ostatni posilek to wedony losos jaja fasolka szparagowa pomidor salata i troche migdalow.Do tego znowu mam takie krostki na udach,co jakis czas wychodza zauwazam po prysznicu.
czytam ksiazke o jedzeniu zgodnie z grupa krwi,kurcze mam pare osob ktore stosuja sie do niej i ciesza sie zdrowiem schudly i tak zostaly,nie wiem co o tym myslec.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
I nie chcesz wiedziec co ja myslalam na silowni
staaaaaaaaaaaandard

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1218 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6535
Wrocilam ze szpitala,gdzie bylam u gina,nasiedzialam sie 2 godziny i wyszlam z kwitkiem na nastepna wizyte za dwa miesiace i wtedy zrobia mi USG,ciekawe,w tym czasie moge zejsc z tego swiata,ale co tam.Nawet mnie nie zbadali tylko lekko brzuch wymacala czy faktycznie mam guza w macicy,ludziee,przeciez od tego jest USG.Umieralam tam z glodu,konkretnie jak wyszlam z tamtad odrazu odwinelam mojego wrapa i pozarlam,lal deszcz a ja szlam do auta i jadlam,no i zgubilam sie z powrotem zatrzymalam na stacji i kupilam malego batonika.,po poludniu pocwicze.Nie cierpie nigdzie jezdzic bo caly dzien do doopy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4263 Wiek 51 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35910
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Ksenia wachlarz kar za wpadki mamy szeroki, już współczuję

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
kupilam malego batonika

w jakim celu?

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1218 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6535
Dlatego siedze cicho i sie nie odzywam.

jestem po treningu.
Rozgrzewka orbiterek 10min

przysiad z wymachem rak.
24,22,20,20,19,19,20,20,18.
invert row
11,8,6,7,7,6,5,5
pompki przy laweczce

11,9,10,9,8,8, 8,8

sit ups
14,12,10,11,11,12,11(nie cierpie brzucha robic)

10 minut orbiterka.I kurna dzis do doopy dzien wybity z rytmu,mialam lekkie spiecie z dyrektorka,bo najpierw mi nagadala ze daje mlodemu za malo zarcia i sam junk food,a potem okazalo sie ze to nie o moje dziecko chodzi.Kuva,ja daje dzicia zdrowe zarcie zadnego goovna,czasem nie wszystko zjedza bo nie maja czasu.w domu bez sniadania nie wyjda bo jest najwazniejsze.Wkuvvilam sie ostro.Musze jeszcze kurna przyniesc zaswiadczenie od lekarza ze moj syn faktycznie choruje na zapalenie krtani i ze naprawde czeka na wizyte u larynologa od dwoch miesiecy.co za kraj.No a za 6 dni czyli 7 mija 20 lat jak jestem ze swoim starym.<OMG>.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1218 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6535
Czy ja moge miec jeden posilek czysto wegetarianski,z ziarnami i fasolami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4263 Wiek 51 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35910
O Kseniu, to się rocznica okrągła zbliża :lol:
Musicie się na jakąś sexturystykę wybrać, a dzieciaki do teściowej :)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Sarcina/Uda- jak ruszyć?

Następny temat

(ELITE Ladies) Fela_27 /akcja 40stka str.190

WHEY premium