SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

WISŁA KRAKÓW

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 226748

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Po prostu lubię ludziom udowadniać ich hipokryzm i tyle.
Mam nadzieję, że modowie usuną tą naszą sprzeczkę, bo pospamowalismy sobie troche.

Wiec mam pomysl: ja będę pisał tutaj, ty na forum Lecha, okej ?
Mysle, ze wszyscy będą zadowoleni.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 95 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1114
Skeba uważasz się za mądrzejszego od skautów europejskich klubów? Tak się składa, że Lewandowskim są bardziej zainteresowani niż Brożkiem.

Cele nie marzenia.

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Skeba uważasz się za mądrzejszego od skautów europejskich klubów? Tak się składa, że Lewandowskim są bardziej zainteresowani niż Brożkiem.

- Nie zrozumiałeś mojej wypowiedzi. Bo idąc twoim tokiem rozumowanie to Lewandowski jest lepszym graczem od Brazylijskeigo Ronaldo. Chodzi mi o całokształt.
Brożek pare sezonów trzyma formę, Lewandowski na razie 2, w tym, ze sezon temu to jednak Brożek został krolem strzelców, drugi raz z rzedu. Lewandowski jeszcze nie zaznal tej przyjemnosci, ale za tydzień pewnie odbierze koroną krola strzelców.

Zmieniony przez - Skeba w dniu 2010-05-09 19:42:37
...
Napisał(a)
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2090 Napisanych postów 49893 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 492546
przeczytalem tylko dwie odpowiedzi po mojej

Panowie jeden i drugi z was nie umie spojrzec obiektywnym okiem
bo jeden kibic Wisly drugi Lecha
ja do Krakowa mam 700 km do Poznania 350

prawda taka ze to Wisla wygrala dwa poprzednie mistrzostwa i ma duze szanse na 3 z rzedu
prawda taka ze to Lech gra najatrakcyjniejszy futbol w Polsce
prawda taka ze to Wisla w ostatnich latach kompromitowala Polske w pucharach gdzie Lech pokazal bardzo ciekawe widowiska
co do Brozek - Lewandowski
oceniajac ich moim zdaniem na chwile obecna sa na rowni , licze forme Brozka z przed roku i dwoch nie z tego
tyle ze Robert jest duzo mlodszy i sie ciagle rozwija licze ze zrobi jak na Polaka wielka kariere za granica
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 12202 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 152586
i tylko za granicą, w Lechu marnuje się talent

Podaj że piwo mie!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 16971 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 87966
Tak jak Brożek zmarnował swój talent w Wiśle nie odchodząc kilka lat temu.

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! [http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html] 

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 3809 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 41709
Wiadomo że każdy kibic wychwala swój klub, ja jako kibic Wisły powiem natomiast że zazdroszczę Lechowi sposobu budowania drużyny, skautingu i zarządzania nią, w tej kwestii jesteśmy w tyle. Co do Lewandowskiego i Brożka - w tym sezonie Lewandowski gra lepiej. A co do tego która drużyna jest lepsza to zostanie zweryfikowane po sezonie - tabela pokaże

tylko jeden klub
kocham aż po grób...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 292
Witam wszystkich na forum!
Pytanko moje: Czy istnieje możliwość oddania stadionu Wisly na 1 mecz w qwalifikacjach LM?
Nie wiem jak wy, ale nie byloby dla mnie lepszego otwarcia stadionu, jak 1 mecz w LM z Levadia Tallin i pojechanie ich z 5, 6:0
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Najpierw to trzeba tytul Mistrza Polski zdobyć, a pozniej sie zastanawiaj.
2 ciezkie spotkania przed nami i druzya musi pokazac w nich charakter.

3 tytul z rzedu - wspaniala sprawa. Rzadko w innych ligach zdarza się taka supremacja, ale pozyjemy, zobaczymy.
Na razie daje:
65% - Wisla
35% - Lech
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 12202 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 152586
Jeśli się uda to będzie powtórka z lat 2003-2005 kiedy Wisła zdobywała mistrzostwo trzykrotnie z rzędu

Podaj że piwo mie!

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kto będzie mistrzem Polski w sezonie 2005/2006

Następny temat

Patrick Vieira i Robert Pires w Juventusie ?

Shoty
Polecane artykuły