Co do moich problemów to długo mialem problem z głębokim siadaniem ale głównie przez problemy z kręgosłupe zobaczysz że dasz radę prędzej czy później
Dziś skupienie na treningu pełne , filmy i jazda

Ilość wyświetleń tematu: 79395

Chyba potrzebuje wiecej rozciagac sie, byc bardziej elastyczna.Be yourself everyone else is already taken
http://www.sfd.pl/Tygrysica/Kontunucaja_walki_o_super_sylwetke-t588251.html
Mój dzienniczek, już zamknięty: http://www.sfd.pl/Lena__Dziennik,_witam_na_forum!-t556059.html
. Na pewno będę korzystać z rad.
dzieki
walcze z nogami jak zwykle. Jesli chodzi o siad to nie moge sztangi nizej dac bo mi zjezdza, mam plaskie plecy i nie ma na czym sie zatrzymac



Poprzednio zle opieralam lokiec, teraz bylo SUPER, pala miesnie strasznie.
Be yourself everyone else is already taken
http://www.sfd.pl/Tygrysica/Kontunucaja_walki_o_super_sylwetke-t588251.html
?



Be yourself everyone else is already taken
http://www.sfd.pl/Tygrysica/Kontunucaja_walki_o_super_sylwetke-t588251.html
Be yourself everyone else is already taken
http://www.sfd.pl/Tygrysica/Kontunucaja_walki_o_super_sylwetke-t588251.html
Nasz sklep
Mega promocja
Podobne tematy
Artykuły