TRENING A Lipa
Przysiady 4 75x10, 85x10, 90x10, 97.5x8 ostatnio : 72.5x10, 82.5x10, 87.5x10, 95x10
dzień dobry 2s : 72.5x10, 82.5x10 ostatnio: : 70x10, 80x10
Wyciskanie sztangi skos w górę 3s 60stopni 62.5x10, 67.5x8, 72.5x4 ostatnio 60 stopni 60x10, 65x10, 70x6
:
wiosłowanie pół sztangą (kg+pół sztanga) 40x10, 40x8. 42.5x6 ostatnio: 35x10, 35x10, 40x6
wyciskanie hantli siedząc 30x10x2, 30x3x2+26x8x2 ostatnio: 28x10x2, 30x10x2
drop set unoszenie bokiem - 5-10-15 13x5, 10x10, 4x15 2 seria: 12x5, 10x8, 4x12 ostatnio 12x5, 7x10, 5x15 2 seria: 12x5, 7x10, 5x15
biceps sztangielki 2s 20x10x2, 22x8x2 ostatnio : 20x10x2, 22x8x2
triceps: francuz sztanga leżąc (kg + sztanga łamana) 30x10 30x7, ostatnio: 30x7+30x4,25x4+20x4
Komentarz:
Przysiady ładnie, ciężej ale jest progres
dzień dobry doszło więcej więc ok. :)
Skos góra. Tutaj zmiana ławeczki z przyczyn nie zależnych ode mnie. Na trochę mniejszy skos. Ostatnia seria dosyć niefartowna. Poprosiłem o asekurację gościa. Mówię ,że chce ok.4 ruchy. Ten przy 3 ruchu jak sztanga lekko zwolniła odstawił mi na stojaki..
Pół sztanga. Jest moc. Ale chwyt się kończy. Na nowy cykl muszą być paski.
Barki Lipa któtko mówiąc. Pierwsza seria dobrze. W 2giej za krótka przerwa. źle złapałem hantelkę. zrobiłem tak 3 powt. i stwierdziłem ,że muszę poprawić chwyt. Ale potem nie chciało iść w górę. To zmieniłem na 26. Ale cały drop set poszedł się kochać bo byłem już zdekoncentrowany.
Biceps .Nie najgorzej. Jest konstans. Ale troszkę mógł być zmęczony po pół sztadze.
Triceps Brak mocy wogóle. Po barkach wogóle trening się zepsuł. Zrobiłem regresję.
Ocena 3/10
micha trzymana.
Przemyślenia :
Wydaje mi się ,że początki przetrenowania.
Jeszcze tylko 2 treningi do pełnej regeneracji dam radę.
Startuję na mocno zaniżonych ciężarach chce mieć długo progres.
Mam wrażenie ,że źle obliczam procentowo serię w rożnych
ćwiczeniach
Klatka źle
Triceps źle.
Biceps źle.
a np: mc i przysiady ok.
W 15-10-5 nie będę miał tego problemu
Pierwsze serie powinny być w tych ćw. moim zdaniem o mniejszym procencie CR wprowadzę od następnego cyklu!!
Zmieniony przez - mat2005 w dniu 2010-02-22 21:10:24