Emerytowany kulturysta Dexter Jackson (53 l.) cały czas utrzymuje wysoki poziom sprawności fizycznej. Na swoim profilu na Instagramie Jackson podzielił się aktualizacją, w której pochwalił się swoimi niesamowitymi ramionami. Wiele osób zaczęło zastanawiać się, czy ta rewelacyjna forma wskazuje na potencjalny powrót do zawodów?

Latem odbędzie się długo wyczekiwana impreza Masters Olympia, a organizatorzy wciąż czekają na zgłoszenia. Dexter Jackson byłby idealnym kandydatem i miałby ogromną szansę na wygraną. Ma za sobą bardzo udaną, prawie trzydziestoletnią karierę w kulturystyce. Pokonał nawet czterokrotnego Mr. Olympia Jaya Cutlera, zdobywając upragnione trofeum Sandowa na Mr. Olympia w 2008 roku. Wśród wielu innych zawodników wyróżnia go to, że w tych prestiżowych zawodach brał udział aż 20 razy! W Arnold Classic ustanowił rekord największej liczby zwycięstw w historii tych zawodów wygrywając aż pięć razy (w 2005, 2006, 2008, 2013 i 2015 roku).

Warto wspomnieć, że Dexter Jackson w 2012 roku brał już udział w zawodach Masters Olympia, które wygrał. „The Blade” jest jednym z nielicznych zawodników, którzy utrzymali imponującą sylwetkę w późniejszych latach. Liczymy na to, że zobaczymy go na scenie w sierpniu w Rumunii.

Komentarze (4)
rarytas1

Jest mało prawdopodobne żeby ktoś go objechał jeśli wystartuje

1
lodzianin1

Forma klasa

0
lordknaga

zostalo kilka miesiecy, watpie ze wystartuje a jesli to bedzie napewno jego mniejsza wersja, a swojego topu i tak nie potrzebuje na zawody takiej rangi. on wbije troche towca i tak spuchnie lepiej jak 99.9% ludzi na grubej wrzucie :-)

0
Bull

obecnie to połowa tamtego chłopa

0