SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Miękki biceps

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5385

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 198 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6644
Siema

Nie wiem czemu ale zawsze po treningu bicepsa zamiast być twardy on robi się jak galareta. Ale po kilku dniach znowu staję się twardy, i tak do kolejnego treningu.

Czy to dobrze, że taki się robi czy może po prostu źle coś ćwiczę?

Aha, zapomniałem napisać ze jestem teraz na cyklu mono vitalmaxa ( 4 tygodnie już)

Mój plan:
-"oczko" (to po siedem ruchów najpierw do polowy potem z góry do połowy i potem pełnych) - 3 serie

-uginanie sztangi "młotek" - 2 serie

-hantelki o kolano - 4 serie

Zmieniony przez - mtylus w dniu 2009-05-15 10:57:34
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14679 Napisanych postów 53206 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400782
Heh... Moze po treningu jest taki umeczony, ze jest mieczak? Nie wiem nie spotkalem sie z czyms takim prawde mowiac...

zdr.

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1172 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5724
jak można młotkowo trzymać sztangę ??
Nie ma ankiety nic o Tobie nie wiemy, pytanie do wróżki trzeba było skierować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 457 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11801
tak jak napisał georgu. zdarza mi się od czasu do czasu kiedy, że tak powiem przemęczę bicepsa. Spróbuj na nastepnym treningu przećwiczyć go lżej i zobacz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 198 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6644
borat147 : jest to sztanga mocno łamana, tak ciężko się domyślić ?

claner: no już próbowałem robić lżejszy trening i biceps rzeczywiście nie robił się miękki tylko był cały czas twardy. Ale chciałbym wiedzieć czy mogę doprowadzać do tego że mój biceps będzie miękki ( ciężki trening) czyli czy taki trening też da efekty.

Jak myślicie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 457 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11801
ale po co ?

7 dobrze wykonanych technicznie serii w dwóch ćwiczeniach zupełnie Ci wystarczy. Zresztą nie wiadomo jak wygląda cały Twój plan.
i ANKIETA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2360 Napisanych postów 30611 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270717
jeśli mięsien jest flakowaty tyko po treningu,a normalnie twardy,to ja bym obstawiał że przesadzasz na treningu.
Jak z innymi partiami?

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 198 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6644
"ale po co ?" - bo po lżejszym treningu bicepsa na następny dzień w ogóle go nie czuje i odrazu po treningu mam takie wrażenie niedosytu. A po tym treningu co napisałem to na drugi dzień mam ból mięśni i czuje że dobrze wykonałem plan.

Płeć mężczyzna
Wiek 17
Waga 82
Wzrost 187
Cel treningowy masa
Staż treningowy na siłowni 7 miesięcy
Uprawiane inne sporty rower, bieganie
Dostęp do sprzętu sztanga,sztangielki,wyciąg
Dieta staram się
Przeciwskaznania medyczne brak
Zażywane suplementy mono

edit:

z innymi partiami wszystko jest normalnie, tylko biceps taki dziwny xD

Zmieniony przez - mtylus w dniu 2009-05-15 13:32:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2360 Napisanych postów 30611 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270717
mtylus wiecej nie znaczy lepiej. Doprowadzanie mięśnia do stanu "flakowatosci" nie daje nic dobrego,natomiast bardzo szybko go spalisz i tyle z tego będziesz mieć.

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 457 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11801
Ty masz stymulować mięsień do wzrostu a nie katować go. Poza tym czucie miesnia ( czyli zakwasy ) na drugi dzień nie są żadnym wyznacznikiem. Nie patrz na to.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 198 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6644
ok, dzięki.

W takim razie zmienię trening na trochę lżejszy.

QUEBLO, claner macie SOG'a
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mat2005/Dziennik walka o formę. Foty s.15.FBW by Wodyn s.16

Następny temat

Potrzebny plan (domowa siłownia) na zapadniętą klatkę.

WHEY premium