SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Miękki biceps

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5594

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez krzykacz z działu Zdrowie i Uroda.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 229
Witam Jestem tutaj nowy założyłem konto przede wszystkim dlatego ponieważ mam problem z bicepsem cwicze od 4 miesiecy najpier 3 miesiace w domu na hantelkach brzuszki i pompki potem zapisałem się na siłownie . Przy wykonywaniu treningu na bicepsa jak zawsze 5 cwiczen po 4 serie po 10 powtórzeń wróciłem do domu po kąpieli zacząłęm odczuwać bół miedzy bicepsem a przed ramieniem tak ze nie mogłem wyprostować ręki po dwóch dniach ból minął i wtedy zaczął się problem w prawym bicepsie jak by znikneły mieśnie przy napieciu jest miekki i nie czuc w ogółe miesnia równiez spadła mi siła normalny ciezar który kiedys podnosiłem hantelkami 10 razy teraz ani raz nie moge podnieść Chciałem się dowiedziec co to moze być czy przetrenowanie czy naderwanie włókien mięsniowych i jak temu zaradzić Prosze o odpowiedz z góry dziękuję
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12089 Napisanych postów 160552 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234886
daj foto
nie zerwales?

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 229
1 Zdjecie prawy
2 Zdjecie lewy







Zmieniony przez - Toniusz w dniu 2015-10-27 18:55:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 229
2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12089 Napisanych postów 160552 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234886
z perspektywy tych fot nie widac by bylo cos nie tak

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 229
i to jest przy pełnym napieciu gdy normalnie był 2 razy wiekszy i była widoczna tzw kulka :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 229
Od tego zdarzenia mineły 3 tygodnie nie chodze na siłownie narazie gdyż nie chce sobie zepsuć jeszcze bardziej ale cały czas jest tak samo biceps =flak :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12089 Napisanych postów 160552 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234886
udalbym sie do lekarza zatem, lub minimum do fizjo
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 229
Ok dzięki tak tez zrobie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 492546
dokladnie na zdjeciach jest to slabo widoczne a po objawach jakie opisujesz mozliwe ze zerwalkes bicepsa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 229
W prawym bicepsie da sie wyczuc ze miesien który łączy przedramie z bicepsem jest jak by bardziej do zewnętrznej strony no i ten brak siły jak radzicie chodzić na siłownie i robić inne partie mieśni czy odpuścić całkiem ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

szybki skok wagi

Następny temat

Masa +15 kg

WHEY premium