Podczas treningu Calum von Moger prawdopodobnie naderwał biceps! Razem z zawodnikem classic physique Chrisem Bumsteadem mieli szalony pomysł, by wykonać razem uginanie ramion ze sztangą o wadze 181 kg, który również nagrali (filmik poniżej). Calum napisał, że wszystko było zabawne, dopóki nie naderwał bicepsa… Wszystko przez to, że zapomniał o odpowiedniej rozgrzewce. Przestrzegł również swoich fanów, by nie popełnili tego błędu. Jutro wybiera się do lekarza na rezonans magnetyczny, więc będzie wiadomo czy to na pewno zerwany mięsień. Jeśli tak, czeka go przerwa w treningach. Regeneracja może potrwać nawet 3 tygodnie, zanim będzie mógł wykonywać ponownie ciężkie treningi ramion.

https://youtu.be/WvAaeyZSU0Q

Przypominamy, że Calum von Moger zagra Arnolda Schwarzeneggera w filmie "Bigger", który zobaczymy w przyszłym roku. Z naszych informacji wynika, że zdjęcia do filmu już się zakończyły, więc pozostaje nam czekać do daty oficjalnej premiery. Nie możemy się doczekać!

ZOBACZ: Kto zagra Arnolda Schwarzeneggera w filmie "Bigger"?

ZOBACZ: TOP 10 najlepszych sylwetek na świecie

Jeżeli jesteście w posiadaniu jakiejś ciekawej informacji, filmu lub zdjęć z branży fitness albo chcecie udzielić nam wywiadu napiszcie do nas: [email protected]

Komentarze (1)
atu777

życie ;-)
BPC 157 i będzie żył

0