Kolejny powrót. Mam nadzieję, że tym razem na dłużej. Dzisiaj zrobiłem pierwszy trening po przerwie. Było ciężko. Ciężary pozostawiają wiele do życzenia, tak jak waga. Było 80kg po miesiącu laby jest 76kg. Cóż będzie co odrabiać.
Zapraszam wszystkich do komentarzy i dopingowania!
Podsumowanie dnia: treningowego (1)
1. Dieta:
Posiłek I: kanapki z dżemem.
Posiłek II: 3 jajka, bułki grahamki, szynka, ser żółty, czosnek.
Posiłek III:
białko przed treningiem.
Posiłek IV: barszcz czerwony, udka kurczaka, ziemniaki, buraki.
Posiłek V: 3 jajka, kilka kromek chleba, oliwa z oliwek.
Posiłek VI: olej lniany, orzechy.
2. Trening
1. Martwy ciąg 4s. 30x8, 40x8, 50x8, 60x8, 70x3
2. Wyciskanie na płaskiej 4s. 40x8, 50x8, 60x8, 70x4
3. Podciąganie na drążku podchwytem (czas:10:58)15 serii 4/3/2/2/2/2/1/1/1/1/1/1/1/1/1
4. Military press 3s. 30x8, 30x8, 30x8
*Podciąganie - masakra, ale będzie lepiej. Obiecuję.
Pozdrawiam wszystkich.