SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KANwa/dziennik/masa/fotki str.24

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 35177

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 947 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6877
No dobrze może się źle wyraziłem. Zrobiłem 3 serie po 15 pompek z wyskokiem do sufitu. Według mnie dobra rozgrzewka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Wg mnie nie . Masz się rozgrzać, a nie zmęczyć. Co Cię lepiej rozgrzeje przed przysiadami, jeśli nie przysiady z małym obciążeniem?

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 947 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6877
Oj tam czułem się rozgrzany na pewno nie zmęczony. Widać mnie nie doceniasz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
OK, skoro Ci pasuje, to może być.

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 947 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6877
Podsumowanie dnia: nietreningowego (19)

1. Dieta:

Posiłek I: płatki musli, rodzynki, białko, mleko.
Posiłek II: 3 jajka, chleb żytni z dynią, majonez, oliwa z oliwek.
Posiłek III: wołowina, kasza gryczana, oliwa z oliwek.
Posiłek IV: wołowina, ziemniaki.
Posiłek V: białko, olej lniany.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Ziemniaki??!! To jest pasza dla świń .

Trochę dużo tłuszczu w posiłku II - nie masz problemów ze strawieniem tego?

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 947 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6877
Nie mam. Jajka to "połknij i piardnij", wpadają i zaraz ich nie ma. Dlatego dowaliłem trochę tłuszczu. Chyba największą zgagę miałem ostatnio po pizzy... Czułem, że ciąży mi na żołądku.

A ziemniaki, ziemniaki... Lubię bardzo, wiesz jak to jest. Od zawsze w domu na obiad były ziemniaki, więc teraz chociaż od czasu do czasu sobie zjem. Hmm... Pasza dla świń. Czy Ty przypadkiem nie obrażasz mojej rodziny?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Nie - zobacz, czym się karmi prosiaczki w chowie na małą skalę .

Pizza? Widzę, że ostro wyluzowałeś z dietką...

Zmieniony przez - radosuaf w dniu 2009-10-06 23:10:45

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 947 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6877
Wiesz dopóki masuję to mogę sobie pozwolić na takie frykasy raz w tygodniu. Jak będę redukował to się będę martwił o każdy szczegół. Powiedz że mam trochę racji? ;-P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Też mi się tak wydawało, ale urośnie Ci tak, jak będziesz jadł - jesz syf, rośnie syf, jesz dobrze - rośnie mięcho. Ale raz w tygodniu można przymknąć oko .

Półmaraton w 1:57:11! :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening na cykl

Następny temat

czy to dobry plan ćwiczeń ??

WHEY premium