SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Chęć zmiany sylwetki(MASA) filmy str 7

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6002

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 204 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2055
Witam Wszystkich
Nazywam się Daniel i postanowiłem założyć dziennik aby dzielić się z wami moimi "postępami"
w nabieraniu masy, oraz abym miał dodatkową motywację która jest bardzo ważna

O mnie:
-data ur. 18 Luty 1993r (20 niedługo)
-całkowity staż ok 4 miesiące (z 1 przerwą)
-waga 55kg(żal gadać)
-wzrost 180-183
-typ budowy: rasowy ekto (niestety...)

Mam zamiar zmienić swoją posturę chociaż troche tak więc postanowiłem że zacznę cwiczyc o tyle skutecznie na ile dam rade:) UWAGA na razie bede cwiczyl do maja czyli około 3 miesiecy, poniewaz pozniej wyjezdzam na 4 miesiące bez mozliwosci treningu;/




A - klatka + barki + tricepsy
B - nogi + plecy + bicepsy.

Zacznę od rozkładu treningów. Trenuje systemem: T-T-W-T-T-W-W (gdzie T - trening, W - wolne). Rozkład zestawów jest następujący: A-B-W-A-B-W-W.

A: klatka, barki, tricepsy.

Wyciskanie sztangi płasko 3s
wyciskanie sztangielek skos w górę 2s
rozpiętki 2s

wyciskanie sztangielek siedząc 3s
unoszenie sztangielek w opadzie 2s

wyciskanie francuskie sztangielki leżąc 3s.

B: nogi, plecy, bicepsy.

przysiad ze sztangą 3s
przysiad wykroczny 2s
wspięcia na palce 3s do maxa

wiosło sztangą podchwytem 2s
MC 3s

uginanie ramion ze sztangą 3s

zdjęcia dodam jutro dla porównania za kilka miesięcy mam nadzieje ze bedzie co porównywać :)
aaa i trenuje w warunkach domowych standardowa ławka+ 2 hantelki+ gryf do wyciskania i chyba tyle.
Co do diety to wiem ze jest to 60% sukcesu aczkolwiek jakoby takiej diety nie mam (czas) ale bede starał sie jesc jak najczęściej jajka, ryz, kuraka,serki wiejskie,twaróg, STEKI MAM ZAMIAR ILE DAM RADE WPYCHAC W SIEBIE, warzywa,owoce, płatków owsianych nie bo nie cierpie, chlebek razowy, jakąś wedline i chyba z grubsza tyle jesli chodzi o posiłki.

PS. miałem podobny temat który nie był za mądry zapewne z mojego powodu, mam nadzieje, że ten bedzie mądrzejszy czyli ja:)

Aha i będę się starał na bieżąco być aktywnym w swoim dzienniku tak aby mógl odpowiadac na pytania i mówić co w danym dniu cwiczyłem(partie mięsni) i chyba by bylo na tyle czekam na komentarze i pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 204 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2055
wiem ze to za wczesnie bo dopiero miesiąc po powrocie] ale widze juz małe zmiany w sylwetce, np. koszulka sie robi bardziej ścisła xD jeszcze przede mną 2 miesiace :) postaram sie na koniec kwietnia wrzucic fotki;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 204 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2055
Aaa zapomniałem dodać ze wymiary bicepsa itd także podam jutro :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 4464 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84798
Danielu, ale bez chociaz zgrubsza ulozonej diety nic nie bedzie, bo to, ze bedzie jadl "ile da rady" najczesciej sprowadza sie do niedojadania. Uwierz mi i niejeden to potwierdzi. Poza tym musisz trzymac jakis bilans bialek/tl/wegli, a na oko to nie wyjdzie. Powodzenia, bede sie przypyerdalal.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 204 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2055
dobra postaram się póżniej zbilansować ile czego musze, ale wiem juz teraz ze wszystkiego na 100% nie bede wstanie utrzymać zeby było na tip top. Jedynie będę się starał żeby to były zbliżone wartosci, wiem ze aby masa szła musi być nadwyżka dlatego tez bede sie starał aby to siędziało :) zapomnialem dodac ze mysle nad kupnem jakiegos gainerka nie wiem Gain Bolic 6000 bedzie odpowiedni? aby ewentualnie braki nadrobic :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 204 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2055
A więc zapodam teraz 3 zdjęcia 2 sylwetki i trzecie zapotrzebowanie do utrzymania wagi(wiem musi byc wiecej jesli chce abym nabierał kg)
za kilka chwil napisze również wymiary(jeśli wogóle jest co mierzyc)
I uwaga na zdjecia może wypalić oczy bo porażka aczkolwiek każdy od czegoś zaczyna
Rodzi się tylko małe pytanie ile musze dodać gram białka,tluszczy,wegli.kalorii?? aby kg szły do przodu.
Mam nadzieje ze ktos odpowie mi na to pytanie
Także za moment będą wymiary a jutro postaram sie rozpisać diete jaką bede starał sie prowadzic.
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 204 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2055
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 204 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2055
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 204 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2055
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 204 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2055
A więc wymiary:
klatka:88cm
brzuch:70cm
udo:49cm
biceps bez napinania:25cm
biceps z napinaniem:29.5cm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 204 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2055
Rodzi się tylko małe pytanie ile musze dodać gram białka,tluszczy,wegli.kalorii?? aby kg szły do przodu.
Mam nadzieje ze ktos odpowie mi na to pytanie


odpowie mi ktos?

Zmieniony przez - chicken_17 w dniu 2013-01-30 20:50:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1254 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 31308
chyba faktycznie niedojadasz i mózgownica nie pracuje:)
w prawie każdym dzienniku jest odpowiedz na to pytanie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan treningowy do oceny

Następny temat

Split do oceny

WHEY premium