SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Chęć zmiany-kompletny laik

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2071

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 42
Siemka, to mój pierwszy post tutaj.
Trochę o mnie:
Mam 21 lat
178cm
75kg wagi
Postanowiłem wziąć się za siebię, ale nie mam zbytnio pojęcia jak, więc chciałbym prosić Was. Mam bardzo chude ręce(nadgarstki i przedramię), ale dużo tłuszczu na brzuchu i boczkach i na "piersiach"
Ogólnie poszedłem do dietetyczki i lecę na diecie 5 posiłków (1500kcal-1400). Chcę zacząć chodzić na siłownie, ale niestety u mnie jedną zamknęli a druga ma remont końca lutego, więc mogę tylko na razie ćwiczyć w domu(posiadam dwa hantle i ławeczkę do brzuszków).Zacząłem na razie robić brzuszki codziennie 3x30 rano i wieczorem, ale potrzebuję jakiegoś planu co mogę zrobić mając tylko do dyspozycji hantle ;/, dlatego proszę Was o jakiś plan.Za jakieś dwa tygodnie chcę zacząć biegać, grałem amatorsko w futsal, ale skręciłem kostkę i jeszcze nie mogę.
I jeszcze mam drugię pytanie czy jest sens jeść jakieś odżywki (i jakie jeśli tak)co pomogłyby budować mięśnie, chociaż mam dietę i chce schudnąć,mogę również zapłacić za rozpisanie jakiegoś plan treningowego

Proszę o pomoc i pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Zdajesz sobie z tego sprawę, że nie spaliłeś tłuszczu po tak krótkim czasie? Co najwyżej trochę wody spadło. Wymienione przez Ciebie pseudo wygibasy przed telewizorem to ruchy, równie dobrze mógłbyś pobiegać po dworze. Pomijając aspekt żywienia który jest najbardziej relewantnym czynnikiem w procesie redukcji ( i nie mowa tutaj o głodówce ułożonej przez rzekomo dietetyka/szklanka wody i sałatki ) tylko adekwatnie dobrany jadłospis do danej osoby ,deficyt kaloryczny. Nade wszystko jeżeli nie zamierzasz poprawić swojego umięśnienia tylko po prostu schudnąć to w rzeczywistości jesteś w stanie pozbyć się tkanki tłuszczowej samym racjonalnym odżywianiem. Taki proces wygląda całkowicie inaczej u osób uprawiające treningi siłowe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1958 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17458
Trening:
https://www.sfd.pl/[ART]_Pierwszy_rok_treningów_-t906985.html
Dieta WG MNIE (nigdy nie byłem specem od tego) ale jest do dvpy... 1400kcal? chyba na pół dnia...
Odżywki zostaw, nie ma potrzeby, trzeba DOBREJ, ZBILANSOWANEJ diety!

Pozdrawiam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
Zajrzyj do działu "Trening w domu".

A co do michy - jeżeli dietetyk radzi Ci jeść 1400kcal to wiecej tam nie idz. Poczytaj posty podwieszone w dziale Odżywianie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 307 Napisanych postów 3118 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 69220
Aż 1500 na 5 posiłków? To 300 kcal na posiłek? Jogurt i kromka chleba? Pewnie jeszcze bezmięśnie, co?

Jak pierniczę, co ci ludzie wymyślają i jeszcze biorą za to kasę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 42
CZyli rozumiem dać sobie spokój z tą Panią^
tutaj zdjęcie 1 dnia diety

2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 307 Napisanych postów 3118 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 69220
20g makaronu XD, 20g ogórka... łap SOGa :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
Oja, strasznie.

Dział Odżywianie - i chlopaki pomogą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1958 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17458
Generalnie tylko 1 posiłek, reszta to bułki/kanapki.
Ratuj się :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 307 Napisanych postów 3118 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 69220
Czysty gluten. Palce lizać... i głośno pierdzieć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 828 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6015
o Jezusiu nazareński ! dla chłopa 75kg 1400kcal, zaj**isty dietetyk

Obecny cel: wytrzymałość + redukcja
zapraszam do dziennika:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_czas_odmłodzić_ciało!_-t1094862.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Żart. Szkoda, że ponad 50% ''dietetyków'' posiada ubogą wiedzę odnośnie żywienia.
To paradoks. Dawno nie widziałem czegoś takiego.


Zmieniony przez - dudee w dniu 2015-12-10 11:47:18
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Intesywność

Następny temat

Początki - trening FBW + dieta - pytanie o prawidłowość ułożenia treningu.

WHEY premium