SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

TS SFD TEAM --->HadesSquad aka Kubson

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 94876

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10598 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 47808
Maximal Effort Dół Ciała
-box squat 80x5 90x5 100x5 120x5 140x3 150x3 150x3 150x3
-rumuński mc 80x5 100x5 120x4 140x4 150x4
-uginanie nóg w leżeniu 4s
-wznosy ramion ze sztangą 30x12 40x10 45x8 50x6
-przedramie 4s
-łydki 4s
-brzuch allahy 5s

ogólnie trening dosc szybki, miałem nawet troche czasu zeby pogadac z chlopakami
zobaczymy narazie tak jade jak sie wkurze to powrót do splita i huy
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 11895 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 164753
co to rumuński mc?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10598 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 47808


...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10598 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 47808
ME GORA CIALA

-WL: 70x10 80x8 90x8 100x5 110x3 115x3 120x3 125x3
-waski chywt: 80x10 100x5 100x5 100x5 70x12
-sztangielki skos: 38x8 43x8 43x7
-wiosłowanie nachywtem: 80x12 90x12 100x10 110x10 120x7
-wznosy ramion bokiem: 16x15 18x12
wznosy sztangi wzdluz tulowai: 40kgx12 60kgx10
-brzuch 5s

WRAZENIA
narazie sie cwiczy... co du duzo mówić ....
niby nie jestem zanadto zadowolony.. z treningów bo nie ma z czego....
teraz celem jest odpoczynek lekki i poprawa sylwetki w szczególności nóg i ramion
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 11895 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 164753
odpoczynek i dwie serie ze 125 kg?
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 3903 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 50717
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10598 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 47808
Dynemic effort doł ciała
-box sq: 70x10 120x10 140x5 150x4 150x3 150x3 150x3
-GM: 45x12 75x10 85x8 100x6
-uginanie nog w lezeniu: 4s po 8 ruchów
-wznosy tułowia z opadu x8 +15x8 +20x8 +25x8 tutaj masakra pompa zmezenie na prostownikach, gorzej niz po mc
-młotki 18kgx12 22,5x12 27,5x8 27,5x6
-shrugs: 80x10 100x8 100x8 100x8
-Łydki: 3s
-Brzuch: 4s

wrazenia
bez jakiegoś przemeczania sie specjalnie, gm ładnie poszło jeszcze miałem zapas...
szkoda ze nie moge poszaleć z SQ bo polubiłem to cwiczenie
moze kolano przestanie boleć....
jem jak nawiecej waga 92 kg



Zmieniony przez - HadesSquad w dniu 2008-09-20 18:12:12
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 978 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10175
jak boli to narazie nie szalej z przysiadami jeszcze nadrobisz
...
Napisał(a)
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12579 Napisanych postów 162282 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1243116
Kuba przestanie, to kwestia czasu

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja dla zaawansowanych kontakt
https://www.instagram.com/tomq.bb/ 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 51295
Oj widzę kolego , że masz podobny problem jak ja z kolanem. To jest poważny problem. Miejmy nadzieje, że minie.

Ciężary konkret a Ty narzekasz?

Wracaj do splita...

Zmieniony przez - Wuchta34 w dniu 2008-09-20 20:43:25

Powrót do korzeni :)

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening- na mieśnie brzucha

Następny temat

POMOC DLA MOJEGO KOLEGI !!!!!

electro
Polecane artykuły