SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TS SFD TEAM --->HadesSquad aka Kubson

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 86860

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 22471 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 101363
dokladnie

dynamika w rwaniu i bedzie git

zuraw nie wiem czemu ale mam mieszane uczucie wobec niego, jakos nie widzi mi sie obciazenie calego ciala spoczywajace na kolanach ...

Śmiało - cała kasa leci na pomoc dla schroniska dla zwierząt.
https://booking.com/s/67_6/f03173bf 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
rozstaw nog przy przednim mam wezszy nic przy tylnym... ogolnie ten rodzaj siadów lkepiej mi podchodzi

TO Na razie specjalizuj sie w nim


robiłem z podstawka pod piety....

A SIADY TYLNIE BEZ PODSTAWKI?


moge tez stanac szeroko ale palce od stóp musze miec mocno na zewnatrz....


W JEDNEJ LINII Z KOSCIA UDOWA [PATRZAC Z GORY]

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10598 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 47808
no tak narazie własnie bede robił przednie siady...

tylne robiłem bez podstawki czasami z ... z zle wspominam dzien kontuzji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
W DZIEN KONTUZJI MIALES PODSTAWKE?

oczywiscie pamietajmy ze uzywales smitha....

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10598 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 47808
tak miałem
rozstaw stóp szerokosc barków
a na smithie robiłem zawsze szeroko... tego dnia postanowiłem schodzc głeboko i z podstawka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 6212 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 49212
zuraw - niewiemdzialme ze te cwiczonko sie tak nazywa, jak trenowalem sprint (dobre czasy) to byly osoby co robily tego zurawa tak ze kladly sie na ziemie i bez rak wstawaly , dobre cwiczonko bo dwuglowy ladnie napina

co do przysiadow tylne zawsze robie na podstawce, a jesli chodzi o shmita to mozliwe ze problem byl w tym ze stopy miales podsuniete za daleko w tyl i jak siadales to kolana za bardzo do przodu wychodzily ( kolano przed stope ) bo shmit ciagnei w dokladnym pionie a na wolnym ciezarze mozesz korygowac przod tyl

ps te wioslo konkret
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1587 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 56426
Rwanie już lepiej. Z powtórzenia bokiem zauważyłem, że mógłbyś bardziej się pochylić nad sztangą czyli wysunąć barki przed sztangę, bo chyba miałeś w lini prostej barki i gryf ( jak byś nagrywał prostopadle to by było widać dobrze)


A żuraw masakra ćwiczenie, trzeba mieć cholernie mocne dwójki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 11262 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 109635
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no rwanie lepiej( specjalista to wiem co mówie co nie Polaco? )

ładnie , zdrówka !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 11262 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 109635
russell ale jestes wiem o co ci chodzi...

nie jestem zadnym specjalista...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening- na mieśnie brzucha

Następny temat

POMOC DLA MOJEGO KOLEGI !!!!!

Wiecej