SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TS SFD TEAM --->HadesSquad aka Kubson

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 87428

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
to nagrywaj koniecznie nastepnym razem!

swoja droga po 5kg na >130 z treningu na trening dokladac -->
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10598 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 47808
miałem 132,5 dac ale mnie poniosło i niestety zle zrobiłem


łapie szerzej niz wtedy... mocniej mostkuje opuszczam mniej wiecej na suty troche ponizej.. mozno pracyje pozycja na ławce przy wyciskaniu sztanga idzie po łuku pozniej wchodzi na mocne trice i stamtad jest mozno dociskana
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
czyli stricte w kier silowym idziesz

taki ruch/ulozenie robi sie wlasciwie naturalnie jesli ciezar traktujesz priorytetowo, przynajmniej takie odnioslem wrazenie przegladajac swoje filmy sprzed lat

do tej techniki imho to co tu Wodyn wklejał:
http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=2142&page=3
by Ci sporo moglo dodac, to na wzmocnienie tego ruchu

Zmieniony przez - bic44 w dniu 2009-05-11 20:24:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9317 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 45818
trening widze bardzo krótki ale z wielkim obciązeniem

PRO MODERATOR DZIAŁU

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3215 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 21170
ładnie ładnie. hmmm ja sam z chęcią bym spróbował jakiejś lepszej techniki... w sumie za szeroko nie łapie... a mostek sporadycznie robię...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10598 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 47808
dextro trening krótki pogadałem troche miedzy klata i barami a brzuchem i p[rzedramieniem z kolega... dało mi w kosc seria 130x5 bo krzywo złapałem lewa reka nie równo w stosunku do prawej i łokiec troche dostał mocniej ten bolący
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 133 Napisanych postów 7128 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24841
Dobrze jest, bede śledził.
Widziałem Cię u nas w spamie w dopingu... Aktualne to o co pytałeś? Na kiedy byś to planował?
Sog za dobry dziennik. Pzdr..

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10598 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 47808
donJazyRysko plany sa ale najprawdopodobniej bede musiał sie wstrzymać jeszcze spory czas idzie dobrze tym bardziej jak się uda będe miał dla was 2 niespodzianki na forum z moim udziałem... ale o tym cicho

najprawdopodobniej dzisiaj mc i nogi odpuszczam z powodu uda...

Zmieniony przez - HadesSquad w dniu 2009-05-12 07:21:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3554 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 49349
a wg mnie skos dodatni jest bez sensu jezeli chcesz zwiekszyc sile. MOn=zna to zamienic na ujemny albo wy***ac w ogole.
przestań gnębić tych chamów wszystkich
Don z takimi pytaniami na prv bo wioske robisz

- Panie doktorze nie pale, nie pije, nie cpam, nie koksuje, jak dlugo bede zyl?
- a Po co ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 133 Napisanych postów 7128 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24841
Sukcesów..

Zmieniony przez - donJAZYResko w dniu 2009-05-12 11:12:15

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening- na mieśnie brzucha

Następny temat

POMOC DLA MOJEGO KOLEGI !!!!!

WHEY premium