SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Buty piłkarskie - porady

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 528773

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 117 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1042
dla szybkich graczy - Nike Mercurial IV Steam
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 77
highbury, chodziło ci chyba o Nike Mercurial Steam II

Do 250zł to polecam wyższy model Nike Mercurial Talaria IV(na allegro około 250zł)

Juuzef, mam Pumy Esito i powiem, że bardzo fajnie się w nich gra, i dobrze "czuje piłkę"(z tej strony bardzo polecam). Co do wytrzymałości to trzymają około jednego sezonu
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13
kup sobie Nike Total90 Shoot II FG:
http://www.allegro.pl/item360871780_buty_nike_total90_shoot_ii_fg_r_42_nowosc_.html

w sklepie Nike po 279 zł chodza, a tu po 219 zł.

Zmieniony przez - fcfcbarca w dniu 2008-05-14 21:49:40
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 143
Wydaje mi się, że te buty są jakby nietrawałe. Macie jakieś opinie na ich temat? Może jeszcze jakaś propozycja?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 143
w poprzedniej wypowiedzi chodziło mi o buty Nike Mercurial 2 Steam, co do wyżej wymienionych to się chyba im dokładniej przyjrzę
Sorki za kolejnego posta, ale teraz dopiero zauważyłem gdzie jest opcja edytuj

Zmieniony przez - Andriew w dniu 2008-05-14 21:56:25
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 76
nike sa niezle naprawde
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 279
Czy wiecie, gdzie można tanio kupić czerwone Mercurial Vapor IV?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 117 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1042
www.allegro.pl

Mam pytanie. Jak to w koncu jest ze skorzanymi butami? brac je na styk? Podobno skorzane sie rozbijaja, ale chce sie jeszcze upewnic. Interesuja mnie takie buty http://allegro.pl/item361985531_buty_turfy_adidas_telstar_ii_tf_nowosc_r_42.html 

z gory dziekuje za szybko odpowiedz :)

Zmieniony przez - highbury w dniu 2008-05-15 18:34:58
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 486
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 117 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1042
ja bym wzial te pumy
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

Nie będzie hymnów przed meczami?

Następny temat

Ranking FIFA

electro
Polecane artykuły