SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Buty piłkarskie - porady

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 528381

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3
Szyner, co do air zoom control II to powiem Ci ze to najlepsze buty na hale jaie mialem, sa dwa modele podeszwy, z wypustkami i plaskie, mnie bardziej podobaly sie z tymi wypustkami, mniej sie slizgalem. Tak wiec jesli zastanawiasz sie czy je kupic to bierz smialo. Ponadto sa bardzo wytrzymale i stabilne, ogolnie widac ze solidnie zrobione. O wiele lepsze niz first touche czy te szmaciaki contato, albo lanserskie veloci w kolorze pomaranczowym.
Tak wiec polecam te Controle II.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13
ja tez gram na hali w controlach i jestem z nich bardzo zadowolony. Wczesniej mialem buty firmy Munich i byly naprawde bardzo dobre ale wyroslem i ciezko mi teraz jest je dostac, ale w munich w ogole sie nie slizgalem i tez jak by ktos myslal o ich zakupie to polecam te buty. No a teraz mam controle i powiem jednym slowem super! Wiec nie zastanawiaj sie tylko bierz je!
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 359
dzięki za porady :)

Impossible is nothing

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 8678 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 160898
AZC II za***iste halowki, sam mam takie i sa to najlepsze buty jakie mialem na nogach!!

Zmieniony przez - Molu86 w dniu 2008-04-11 17:09:18

...:::Every Dream Has A Beginning:::...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 207
Zaczynam grać w klubie (klasa okręgowa) jakie mi polecacie korki, najlepiej do 150zl? Chcialbym żeby buty były wytrzymałe. :) z góry dzięki

--Zawsze może być lepiej...--

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 167 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1531
advan - w granicach 150 zł proponował bym ci http://www.fut.baler.pl/product_info.php/cPath/109_112/products_id/2573 sama marka mówi że but jest wytrzymały ew. http://www.fut.baler.pl/product_info.php/cPath/109_112/products_id/826 kolega w nich gra i nie narzeka
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 207
moj kumpel ma takie pumy tylko ze halowki, a te umbro to mialem i mi nie przypadly szczegolnie do gustu. moze jakies inne propozycje :)

--Zawsze może być lepiej...--

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 167 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1531
proszę bardzo na te chyba nikt nie narzeka http://www.fut.baler.pl/product_info.php/cPath/109_113/products_id/2592 
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 440
jak do 150zł to polecam NIKE TIEMPO NATURAL...
nie kupuj bucików, które mają twarde przody, takie jak np. adidas absolado..
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3
a może Pumy V5.08 FG, nowy model, bardzo leciutkie:
http://www.allegro.pl/item345201333_puma_v5_08i_fg_v5_08_i_black_r42_5_nowosc_2008.html
kumpel ma takie i sobie je bardzo chwali, świetnie dopasowują sie do nogi i ogolnie bardzo wygodne.

Albo jak chcesz jakies tansze to tu jest:
http://www.allegro.pl/item345508890_adidas_x_trovider_ii_fg_r45_1_3_black_wyprzedaz.html
tylko jedna para o roz 45 1/3, ale niezla promocja, 119 zł.

Zmieniony przez - pilkarz10 w dniu 2008-04-12 11:36:28
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

Nie będzie hymnów przed meczami?

Następny temat

Ranking FIFA

electro
Polecane artykuły