Szacuny
0
Napisanych postów
8
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
3
Szyner, co do air zoom control II to powiem Ci ze to najlepsze buty na hale jaie mialem, sa dwa modele podeszwy, z wypustkami i plaskie, mnie bardziej podobaly sie z tymi wypustkami, mniej sie slizgalem. Tak wiec jesli zastanawiasz sie czy je kupic to bierz smialo. Ponadto sa bardzo wytrzymale i stabilne, ogolnie widac ze solidnie zrobione. O wiele lepsze niz first touche czy te szmaciaki contato, albo lanserskie veloci w kolorze pomaranczowym.
Tak wiec polecam te Controle II.
Szacuny
0
Napisanych postów
17
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
13
ja tez gram na hali w controlach i jestem z nich bardzo zadowolony. Wczesniej mialem buty firmy Munich i byly naprawde bardzo dobre ale wyroslem i ciezko mi teraz jest je dostac, ale w munich w ogole sie nie slizgalem i tez jak by ktos myslal o ich zakupie to polecam te buty. No a teraz mam controle i powiem jednym slowem super! Wiec nie zastanawiaj sie tylko bierz je!