SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Buty piłkarskie - porady

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 528366

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 8678 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 160898
OLE12345 on te buty sprzedaje a nie chce kupic

...:::Every Dream Has A Beginning:::...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 324
Pytam z ciekwaosci czy ktos w nich gra bo nie wiem czy dobrze ze je wzialem. Na sprzedaz oczywiscie. Ale wasze opinie jako Graczy sa dla mnie bardzo istotne w doradzaniu czym handlowac.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13
Witaj 3M Sport, moim zdaniem to bardzo dobry towar, ja grałem w Nike Legend, poprzedni model i naprawde swietne, co prawda drogie buciki, ale ja wychodze z zalozenia i wole kupic raz cos porządnego niz wydac 200 zł na buty w korych bedzie sie kiepsko grac i beda nie wygodne, albo po paru meczach sie rozleca i bede znow musial kupowac nowe. Kocham pilke nozna i wole grac w czyms dobrym bo naprawde warto wydac kase na cos z czego sie potem bedzie zadowolonym.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 638 Wiek 50 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10832
Sooorki

Grajcie pięknie

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 30
Najlepsze są buty LOTTO POLECAM GRAM W NICH OD 5 lat i z każdego modelu jestem zadowolony a grałem w 3 modelach w sumie
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 266 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5608
Wiem, że to temat o bucikach ale poszukuje spodenek elsatycznych. Widziałem tylko bramkarskie a ja potrzebuje dla gracza z pola. Najlepiej w kolorze zielonym. Macie coś takiego?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 239
KorzOnek.
Nie wiem ile masz lat, ale chyba mało bo brak orjętacj.
Zapraszam na Allegro.pl tam znajdziesz full.Tyle ze raczej mało prawdopodobne że będa zielone.
http://www.allegro.pl/13399_spodenki.html?order=t&view=gtext SZUKAJ !
Pozdro

Niemozliwe Jest Niczym...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 152
Powie mi ktoś coś więcej o tych bucikach ?
http://www.allegro.pl/item308234722_buty_nike_mercurial_veloci_ic_orange_roz_42.html
może ktoś je posiada?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 136 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 876
chcialbym sie tez dowiedziec o veloci ale korkach .dlaczego sa tylko modele po 200 zl : > jak ja bym chcial np ten model lepszy po 400 czy iles tam ; > ?

rabandinho : )

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 8678 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 160898
rabandzia znalazlem takie cos -> http://allegro.pl/search.php?string=MERCURIAL IV 

...:::Every Dream Has A Beginning:::...

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

Nie będzie hymnów przed meczami?

Następny temat

Ranking FIFA

electro
Polecane artykuły