Szacuny
0
Napisanych postów
57
Na forum
19 lat
Przeczytanych tematów
324
Pytam z ciekwaosci czy ktos w nich gra bo nie wiem czy dobrze ze je wzialem. Na sprzedaz oczywiscie. Ale wasze opinie jako Graczy sa dla mnie bardzo istotne w doradzaniu czym handlowac.
Szacuny
0
Napisanych postów
17
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
13
Witaj 3M Sport, moim zdaniem to bardzo dobry towar, ja grałem w Nike Legend, poprzedni model i naprawde swietne, co prawda drogie buciki, ale ja wychodze z zalozenia i wole kupic raz cos porządnego niz wydac 200 zł na buty w korych bedzie sie kiepsko grac i beda nie wygodne, albo po paru meczach sie rozleca i bede znow musial kupowac nowe. Kocham pilke nozna i wole grac w czyms dobrym bo naprawde warto wydac kase na cos z czego sie potem bedzie zadowolonym.
Szacuny
1
Napisanych postów
266
Wiek
35 lat
Na forum
19 lat
Przeczytanych tematów
5608
Wiem, że to temat o bucikach ale poszukuje spodenek elsatycznych. Widziałem tylko bramkarskie a ja potrzebuje dla gracza z pola. Najlepiej w kolorze zielonym. Macie coś takiego?
Szacuny
0
Napisanych postów
136
Wiek
35 lat
Na forum
19 lat
Przeczytanych tematów
876
chcialbym sie tez dowiedziec o veloci ale korkach .dlaczego sa tylko modele po 200 zl : > jak ja bym chcial np ten model lepszy po 400 czy iles tam ; > ?