Ilość wyświetleń tematu: 204157

...
BPL-G Fizjoterapeuta
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
jak dla mnie w troche dziwnym momencie powinni poczekac do meczy rewanzowego w pucharze UEFA przeszliby to zostaje bo zalozenia narazie spelnia nie przejdzie odpada i nowy a tak to Petrescu bedzie mowil ze przeszedlby w rewanzu a nowy powie ze mial za malo czasu i wyjdzie ze odpowiedzialnosci za ten wyniki pelnej nikt nie wezmie
...
Od tego momentu przestaje kibicować Wiśle, podaje się do dymisji jako kibic... Decyzja o zwolnieniu Petrescu to była najgłupsza rzecz jaką zrobił prezes.
...
Okuka sie sprzedal.

BTW, mam pytanie- co krzyczeli przez pierwsze 5-7 minut kibice wisly w meczu z Sevilla? to bylo cos typu "... co?? w y p i e r d a l a j" do kogo to bylo? dobrze slyszalem, chodzilo o 'Drago'

...
nie panikujcie
moze Okuka bedzie prowadzil Wisłe lepiej niż Petrescu

wczoraj 2-0 z Widzewem

Scio me nihil scire. - Sokrates

We will never die, because we are UNITED !

...
Za 15 minut zaczyna się walka w fazie grupowej liczę na dobry występ gospodarzy zresztą jak chyba każdy Polak Stawiam 2:1 dla Białej Gwiazdy

...
Dlaczego trybuny sa tak puste? Bo bilety byly za drogie!
Skandaliczne zachowanie Mijailovicia, grozi surowa kara
Dziennik/MS /07:43

Zero punktów i masa wstydu &#8211; to bilans pierwszego meczu Wisły w fazie grupowej Pucharu UEFA. O ile gra krakowian nie była najgorsza, o tyle zachowanie jej obrońcy Mijailovicia skandaliczne.
- Będziemy interweniować, by ten piłkarz został zdyskwalifikowany. Nie można tolerować rasizmu &#8211; mówił po meczu trener Blackburn Mark Hughes.

Mający pewne problemy ze sobą Serb wczoraj wyzywał Benny&#8217;ego McCarthy&#8217;ego, nazywając go małpą i czarnuchem. W dodatku już w pierwszej minucie, gdy sędzia się odwrócił, uderzył reprezentanta RPA w szyję.
Po ostatnim gwizdku sędziego Mijailovic z furią zaatakował piłkarzy rywali.

Po meczu, mimo korzystnego wyniku, McCarthy był w fatalnym nastroju. Podobnie inny czarnoskóry napastnik Anglików Shabani Nonda: - Spytajcie McCarthy&#8217;ego, co ten piłkarz do niego wygadywał. Reprezentant RPA był jednak tak wściekły, że bez słowa udał się do autokaru.