Szacuny
410
Napisanych postów
629
Na forum
21 lat
Przeczytanych tematów
27639
Cele główny to dobrze się czuć być coraz silniejszym i sprawniejszym. Od początku marca trzymam sztywno kalorie i makro keto bo wcześniej bywało rożnie i chce zrzucić jeszcze jakies 5kg smalcu do maja, jednocześnie dokładając klamoty na sztangę i budowac wydolnosc na rowerze bo bede jechal w gory na szlaki MTB wiec moze byc zajazd. :D Cel silowy na ten rok bo chyba nie wspominałem to zrobić 200kg na klatkę 250 siad 300 ciąg i 130 OHP. Wiem ze to bardzo ambitne tym bardziej ze jestem na deficycie i nie mam w najbliższych planach przechodzić na ciemna stronę mocy na pewno wiesz o co chodzi. :D
Wczoraj posmigane na rowerze po lesie w sniezyce bylo ciekawie. Zajazd totalny poszedlem spac o 21. :D
30.74km
2:10:05
115m
Dzisiejszy trening
OHP
70 x 5
80 x 3
90 x 4
95 x 3
100 x 2
wyciskanie na lawce poziomej z pauza
120 x 3
140 x 3
150 x 3
160 x 2
wyciskanie hantli 30 x 12 x 3 serie
wznosy do przodu talerzem z dokrecaniem seria laczona z wznosy w bok hantlami
20kg talerz x 20 x 3
hantle 12,5 x 12 x 3
triceps wyciag gorny
20sztabek +30kg x 8 x 3
brzuch podciaganie kolan do klatki
4 x 20
swing ketlem
25 x 21 x 4
Jakis dzisiaj zamulony bylem ale jak juz sie rozgrzalem to nawet spoko poszlo. :)
Zmieniony przez - espe123 w dniu 2021-03-19 20:52:02
Szacuny
410
Napisanych postów
629
Na forum
21 lat
Przeczytanych tematów
27639
Tak redukowałem. Jest wiele różnic. Na ketozie jest inne samopoczucie. Mniej albo wcale nie odczuwa się głodu. Lepiej wszystko leży na brzuchu. Nie ma gazów wzdęć, wizyty w toalecie są rzadsze. Jest jeszcze wiele innych zalet. Zeby nie było kolorowo są tez minusy. Aspekt jedzenia towarzyskiego na/mieście dla wielu bardzo ważny. Pompa a raczej jej brak na treningu. Jeśli chodzi o sam spadek wagi to na dobrze zbilansowanej diecie czy to będzie keto czy nie będzie podobnie. Tak naprawdę trzeba samemu sprawdzić co się lubi i jak się człowiek na czym czuje. Mi tłuszcze dobrze wchodzą. Pojadę jeszcze 6 tyg. na keto zrzucę kilka kg i potem dodam kalorie z weglii około treningowo czyli wyjdzie taki low carb. Co dalej zobaczymy nie zamykam się tylko na ketozę i pewnie wrócę do węgli bo bardzo lubiłem ryz makarony i ziemniaki. :D
Szacuny
410
Napisanych postów
629
Na forum
21 lat
Przeczytanych tematów
27639
trening niedzielny
ciagi sumo
150 x 3
160 x 3
170 x 3
180 x 4
wioslowanie sztanga
120 x 8 x 3
sciaganie drazka szeroko
80 x 12
85 x 10
90 x 8
85 x 8
sciaganie drazka wyciagu dolnego poziomo
90 x 8 x 3
narciarz
10sztabek x 12 x 4
biceps uginanie hantli
25 x 12 x 3
biceps modlitewnik jednoracz
15 x 12 x 3 serie kazda reka
ten tydzien zszedlem z ciezaru i objetosci i wygladalo to mniej wiecej tak.
klatka
lawka plaska
100 x 5
110 x 5
120 x 3
130 x 3
skos dodatni
100 x 5 x 4
OHP
60 x 5 x 4 serie
wyciskanie hantli na barki w oparciu o lawke
30 x 12 x 3
rozpietki brama
35 x 12 x 4
triceps sciaganie liny wyciagu gornego
10sztabek x 10 x 4 serie
trening nog
siady
100 x 5
110 x 5
120 x 5
130 x 3
140 x 3
dzien dobry
80 x 8 x 3
RDL
100 x 5 x 3
BSS
10kg x 10 kazda noga x 3 serie
brzuch podciaganie kolan do klatki
5 x 20
plecy
ciagi sumo
100 x 5
110 x 5
120 x 3
130 x 3
140 x 3 x 2 serie
wioslowanie sztanga
80 x 8 x 4
sciaganie wyciagu gornego szeroko
80 x 8 x 4
wioslarz
10sztabek x 12 x 3
biceps uginanie hantli
20 x 12 x 4
Na rowerze śmigałem w sumie 150 min co dało jakieś 40 km. Jazda mieszana 50/50 las-szosa bez spiny na luzie.
Zmieniony przez - espe123 w dniu 2021-03-27 22:39:53