SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

DT kleine-hexe vol.2

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 202100

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 260 Napisanych postów 9148 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 123957
Dziękuję Night.


Sobota, 11. marca - DT

PUSH

1. Przysiad bułgarski 5x10 + 1x15

6kg/7kg/8kg/9kg/10kg/7kg
6kg/7kg/8kg/9kg/10kg/7kg
6kg/7kg/8kg/9kg/10kg/7kg

Obciążenia takie same jak ostatnio. Póki co nie zanosi się na progres w obciążeniach.
Night, czy powinnam się martwić, że nie czuję przodu uda? Powiedzmy, że równo męczy się i udo wykrocznej i pośladek zakrocznej. Nie ma już tego okropnego palenia przodu uda.

2. Wyciskanie sztangi na ławce poziomej 5x5 + 1x15
20kg/25kg/30kg/32,5kg/35kg/18x25kg
20kg/25kg/30kg/10x30kg/10x30kg/17x25kg
20kg/25kg/27,5kg/30kg/4x32,5kg/25kg

Aleee fajnie mi szło
W najcięższej serii zrobiłam 5 powtórzeń z 35 kg, po 4. króciutka rest-pause.
W ostatniej serii powiedziałam sobie, że zrobię przynajmniej jedno powtórzenie więcej niż ostatnio i zrobiłam

3. Wyciskanie żołnierskie stojąc 5x5 + 1x15
10,5kg/13kg/15,5kg/18kg/20,5kg/15,5kg
15kg/15kg/20kg/20kg/20kg/13kg
15kg/15kg/15kg/20kg/20kg/13kg

Zgodnie z wytycznymi zmieniłam rozkład i obciążenia i potwierdzam, że weszło duuużo lepiej.
Na pewno muszę pamiętać, by nie opuszczać sztangi zbyt nisko, bo wtedy mięśnie luzują, a tego nie chcemy.
Poziom brody jest ok.

4. Prostowanie ramion z drążkiem wyciągu górnego podchwytem 5x5 + 1x15
15kg/17,5kg/4x20kg/20kg/20kg/17x15kg
15kg/15kg/17,5kg/20kg/20kg/15kg
15kg/15kg/17,5kg/20kg/20kg/15kg

Kombinowania ciąg dalszy:
pierwsza seria podchwytem z drążkiem prostym
druga i trzecia seria nachwytem z drążkiem prostym - czułam dyskomfort w łokciach i w trzeciej serii nie dałam rady zrobić ostatniego powtórzenia.
W trzech ostatnich seriach wzięłam uchwyt trójkątny taki /\ i było dużo lepiej.

5. Brzuch
Allaszki 20/20/20/20
10kg/12,5kg/-/-
10kg/12,5kg/12,5kg/10kg

Znowu pilatesowa trójka + dwie serie planków

Po treningu standardowe rozciąganie kapturów, okolic łopatki oraz pośladków.

Trening bardzo udany
...
Napisał(a)
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6886 Napisanych postów 36450 Wiek 47 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 682928
Sobota, 11. marca - DT

PUSH

1. Przysiad bułgarski 5x10 + 1x15

6kg/7kg/8kg/9kg/10kg/7kg
6kg/7kg/8kg/9kg/10kg/7kg
6kg/7kg/8kg/9kg/10kg/7kg

Obciążenia takie same jak ostatnio. Póki co nie zanosi się na progres w obciążeniach.
Night, czy powinnam się martwić, że nie czuję przodu uda? Powiedzmy, że równo męczy się i udo wykrocznej i pośladek zakrocznej. Nie ma już tego okropnego palenia przodu uda.

Jest ok. Tak będzie choćby dlatego że tu masz zupełnie świeże nogi - pierwsze ćwiczenie.

2. Wyciskanie sztangi na ławce poziomej 5x5 + 1x15
20kg/25kg/30kg/32,5kg/35kg/18x25kg
20kg/25kg/30kg/10x30kg/10x30kg/17x25kg
20kg/25kg/27,5kg/30kg/4x32,5kg/25kg

Aleee fajnie mi szło
W najcięższej serii zrobiłam 5 powtórzeń z 35 kg, po 4. króciutka rest-pause.
W ostatniej serii powiedziałam sobie, że zrobię przynajmniej jedno powtórzenie więcej niż ostatnio i zrobiłam

Super - o to chodziło.

3. Wyciskanie żołnierskie stojąc 5x5 + 1x15
10,5kg/13kg/15,5kg/18kg/20,5kg/15,5kg
15kg/15kg/20kg/20kg/20kg/13kg
15kg/15kg/15kg/20kg/20kg/13kg

Zgodnie z wytycznymi zmieniłam rozkład i obciążenia i potwierdzam, że weszło duuużo lepiej.
Na pewno muszę pamiętać, by nie opuszczać sztangi zbyt nisko, bo wtedy mięśnie luzują, a tego nie chcemy.
Poziom brody jest ok.

Świetnie. Tak właśnie liczyłem że zmiana rozkłada dużo pomoże.

4. Prostowanie ramion z drążkiem wyciągu górnego podchwytem 5x5 + 1x15
15kg/17,5kg/4x20kg/20kg/20kg/17x15kg
15kg/15kg/17,5kg/20kg/20kg/15kg
15kg/15kg/17,5kg/20kg/20kg/15kg

Kombinowania ciąg dalszy:
pierwsza seria podchwytem z drążkiem prostym
druga i trzecia seria nachwytem z drążkiem prostym - czułam dyskomfort w łokciach i w trzeciej serii nie dałam rady zrobić ostatniego powtórzenia.
W trzech ostatnich seriach wzięłam uchwyt trójkątny taki /\ i było dużo lepiej.

|No to używaj takiego przy którym nic nie będzie bolało.

5. Brzuch
Allaszki 20/20/20/20
10kg/12,5kg/-/-
10kg/12,5kg/12,5kg/10kg

Znowu pilatesowa trójka + dwie serie planków

OK

Po treningu standardowe rozciąganie kapturów, okolic łopatki oraz pośladków.

Trening bardzo udany
3

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 1082 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 18326
Hejka, Podobno masz skoliozę , będę Cię podglądać uważaj
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 260 Napisanych postów 9148 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 123957
Tak Nosku, mam. Popatrz sobie na zdjęcia na pierwszej stronie i w poprzednim dzienniku.

Krótka aktualizacja i wytłumaczenie nieobecności i braku treningów:
przeprowadzka, a przed wszystkim remont w toku. Wiadomo, że usterek i poprawek jest więcej niż przewidywaliśmy i planowaliśmy, więc od tygodnia latamy, załatwiamy, szukamy najkrótszych terminów, bo do 30. marca musimy zwolnić nasze mieszkanie.
...
Napisał(a)
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6886 Napisanych postów 36450 Wiek 47 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 682928
Wiem co to znaczy - niedawno robiłem generalny remont kuchni. Niby miało być prosto i łatwo - a wyszło że trzeba przerobić dokładnie wszystkie instalacje.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 260 Napisanych postów 9148 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 123957
U nas wyszła konieczność robienia sufitów, więc nie ma sensu przewozić rzeczy, bo wszystko będzie białe.
Tym sposobem siedzimy nadal na starym mieszkaniu, zastawieni pudłami po same sufity :D
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 460 Napisanych postów 1592 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 229519
Kurcze Kleine, powodzenia z przeprowadzka/remontem. Jeszcze nie slyszalam, zeby jakis remont nie przeciagnal sie w czasie, zeby COS dodatkowego sie nie pojawilo do zrobienia, ot taka chyba ich natura...

A przeprowadzka to fajna okazja do pozbycia sie niepotrzebnych klamotow Mozna zrobic czystke
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 260 Napisanych postów 9148 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 123957
Oj tak, Teapot. Czystki w toku. Nim wrzucę coś do kartonu, zastanawiam się, czy warto zabierać to na nowe mieszkanie :)
Najgorsze jest to, że nowa piwnica ma 1,3 metra kwadratowego
...
Napisał(a)
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6886 Napisanych postów 36450 Wiek 47 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 682928
Zrobisz sobie prywatny gym jak masz taki metraż do dyspozycji

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 260 Napisanych postów 9148 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 123957
Troszkę mnie tu nie było...
Przeprowadzka i remonty przeciągnęły się w czasie, co spowodowało poważne wypadnięcie rytmu, a w moim wypadku wiadomo, że powrót do regularnej aktywności jest bardzo rozciągnięty w czasie i ciężki...
Zaczynam, zaczynam i zacząć nie mogę. Wpada jakiś jeden, góra dwa treningi ogólnorozwojowe w tygodniu, ale to mnie nie satysfakcjonuje.
Muszę się ogarnąć i zastanawiam się, czy udałoby się robić dwa treningi w tygodniu na siłowni, a jeden w domu, bo trochę szkoda mi Buby, która przy takiej pogodzie siedzi w dusznej sali przedszkolnej na siłowni, zamiast biegać z koleżankami po dworze.

Jem w miarę dobrze - standardowo śniadania i obiady praktycznie bez odstępstw, ale na kolacje jemy jak typowi Kowalscy - kanapki z serem itp.
Regularnie chodzę do fizjo i jest dobrze - nadal trzymam pion

Zrobiłam ostatnio dość obszerne badania krwi i co ciekawe, mam podwyższony cholesterol, zbyt wysoki poziom estrogenów i za mało progesteronu. Muszę poszukać jakiegoś ograniętego gina, który przyjrzy się temu bliżej.

A tymczasem idę zjeść zapiekankę pasterską i zebrać wenę na popołudniowy trening.

Czuwaj!
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja / 2 miesiące i brak efektów / problem z IBS

Następny temat

Tluszcze nasycone w połaczeniu z weglowodanami.

electro
Polecane artykuły