SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT kleine-hexe vol.2

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 182227

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 260 Napisanych postów 9148 Wiek 40 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 123840
Ciężka decyzja, aczkolwiek widzę, że skłaniałbyś się ku drugiej opcji.
Nie mam doświadczenia ani wystarczającej wiedzy, by sama wiedzieć, co na mnie działa i co będzie dla mnie lepsze. Wiem za to, że nie przepadam za przekombinowanymi ćwiczeniami.
Ryzykantką nie jestem, a z blokadą w głowie na pewno mam jakiś problem - boję się, że spuszczę sobie hantlę na twarz czy, że strzeli mi coś w kręgosłupie i będzie po zawodach.
Z asekuracją raczej nie powinno być problemu, bo na większość treningów chodzę razem z Maharadżą. Tyle, że on na mnie nie krzyczy i nie mobilizuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6529 Napisanych postów 36038 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679847
No właśnie z tego co piszesz, to ta druga opcja nie wypali. Ale nic - coś trzeba robić.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 260 Napisanych postów 9148 Wiek 40 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 123840
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6529 Napisanych postów 36038 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679847
Nie jest źle - głowa do góry.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 260 Napisanych postów 9148 Wiek 40 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 123840
Night, zdradziłbyś jakieś szczegóły tej drugiej opcji? Może gdybym wiedziała więcej, podjęłabym wyzwanie?
(Tak czytam swoje wpisy i brzmię jak ostatnia mameja )


Zmieniony przez - kleine-hexe w dniu 2016-02-04 12:47:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Kleine nie brzmisz jak mameja ale i tak mam ochotę Ci napisać- odwagi, zaryzykuj! Kto nie ryzykuje ten nie pije szampana :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 260 Napisanych postów 9148 Wiek 40 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 123840
Prawda, ale... (kolejne) jak nie dam rady to obciach. Przed wami, Nightem i kolejny podkop pod już i tak beznadziejną wiarą w siebie i samooceną.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6529 Napisanych postów 36038 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679847
kleine-hexe
Night, zdradziłbyś jakieś szczegóły tej drugiej opcji? Może gdybym wiedziała więcej, podjęłabym wyzwanie?
(Tak czytam swoje wpisy i brzmię jak ostatnia mameja )



Zmieniony przez - kleine-hexe w dniu 2016-02-04 12:47:32


Tu wchodziłby w grę trening oparty na podstawowych ćwiczeniach, bardzo mało izolowanych - same niemal wielostawowe. Za to byśmy popracowali nad dynamiką przede wszystkim. Co przełożyłoby się szybko na siłę oraz co za tym idzie na rozbudowę mięśni. Ale musiałabyś nagrywać filmiki z dźwiękiem ze wszystkich ćwiczeń - bo to trzeba popracować nad oddychaniem i techniką ćwiczeń. No i jednak musi być nuta szaleństwa, chęci sprawdzenia siebie, wystawienia jednej nogi nad krawędź przepaści - przesadzam oczywiście, ale jednak tu potrzeba zadziorności.

No i przydałby się asekurant który potrafi motywować i pomagać kiedy trzeba i w sposób jaki jest akurat najbardziej wskazany.
Obawiam się że tu może być problem.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6529 Napisanych postów 36038 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679847
W tej łagodniejszej - wersji tez nie będzie źle - ale inaczej podejdziemy do sprawy. Na pewno nie będziesz się bała ciężarów tutaj. Ale wyzwania tez będą - innego typu jednak.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rzabba Instruktor
Ekspert
Szacuny 492 Napisanych postów 6557 Wiek 49 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 132729
Przyjedz do mnie na treningi

>>życie zaczyna się po trzydziestce<<
leniwa efka
trzeba mieć silne barki, żeby udźwignąć skrzydła anioła

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja / 2 miesiące i brak efektów / problem z IBS

Następny temat

Tluszcze nasycone w połaczeniu z weglowodanami.

WHEY premium