SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Pomozcie w planie HST!:)

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 117508

Nowy temat Dział zamknięty
...
Napisał(a)
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 41358 Wiek 54 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 126219
pamietamy o dodatku i obserwujemy wyniki !
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1054 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9410
Miec prace na masie to jest poprostu ideał ale na redukcji aż troche ciezko ale chyba te 200-400 kalori przy wysilku 8-10h nie popsuje wszystkiego.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1054 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9410
Dobra, od poniedzialku 2 zmiany, robie pomiary maxów, ktore beda zanizone ze wzgledu pracy,redukcji,braku kreatyny i na dodatek cienkiego gryfu .
Jtr lub w niedziele mam zamiar porobic sobie zdjecia i ocenimy :D
W biodrach 84cm,pas 83cm po zjedzeniu,wypiciu wody itp. wiec zostały jeszcze mi wymiary z rana, mimo to i tak fatu na brzuchu jest sporo lecz porownalem sie do moich znajomych to mam taki sam pas a mam wage wieksza o 7-8 kg czyli redukcja wyszła na lekki przód.

Doradzisz mi jak mam to zrobic jesli chodzi o powolne wjechanie na masówke? Bo teraz doszła do tego praca 8-10h no i czy dobrym rozwiazaniem bedzie co tydzien dodawanie 1 saszetki ryżu a na końcu 100g płatkow owsianych do sniadania ?
...
Napisał(a)
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 41358 Wiek 54 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 126219
ile obecnie zjadasz kazdego z makroskladnikow ?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1054 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9410
Białko 170-200g
Węglowodany 80g
Tłuszcze - 50-80g

Jeśli chodzi o białko i tłuszcze, nie określe dokładnie, bo gdy jest mniejsza ilość białka tzn 170-180 to oznacza, ze jest CIUT wiecej tłuszczy czyli 80 bo zamiast kurczaka mam mięso mielone, a raz jest 190-200g białka a mniej tłuszczów czyli z 50.
Patrząc na to wystarczy dodać weglowodany ;D
...
Napisał(a)
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 41358 Wiek 54 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 126219
1.
Muszisz wiedziec ile zjadasz - obojetnie czy masz kilka menu ktorych znasz roznkal i kalorycznosc czy tez liczysz za kazdym razem
2. faktycznie ww masz na poziomie ~keto wiec SPOKOJNIE powienienes podbijac o ww
oczywiscie licz sie z tym ze po dodaniu nawet 50g mozesz wazyc ciut wiecej i byc bardziej 'pelen' to wlasciwosci ww nie tluszcz :)

3. jak po 2 tygodniach nie bedzie wzrostu wagi - dodaj kolejna porcje
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1054 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9410
No oke :) W sobote robie pomiary wagi i pasa z rana i bede leciał wedlug tych wymiarów, a biceps itp to zmierze sobie póznym południem :)
U mnie waga bedzie szła napewno, dorzuce do tego Monohydrat po ktorym odrazu wypijam 2l wody dziennie wiecej .
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1054 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9410
Teraz dwójki zmiany, wychodzi mi 8-10h snu i zaczynajac trening o 22;40 czuje sie jak młody bóg.
Postanowiłem sobie zrobić maxy na 5-powtórzen o godzinie 23;30 i wyszły ciezary przyblizone do ciezarow jakie byly przy wadze 108kg na diecie masowej i odzywkach a teraz 82kg bez zadnej odżywki jedząc wyłącznie posiłki białkowe.
Redukcja jest naprawde na DUŻY + i zdałem sobie sprawe , że najważniejszym czynnikiem w treningach,samopoczuciu,sile jest tylko i wyłącznie SEN ! :D
...
Napisał(a)
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 41358 Wiek 54 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 126219
momo ze praca na zmiany nie jest optymalna tojednak gratuluje ! (i zazdroszcze) 8-10 h snu !

zgadam sie z Toba - sen jest BARDZo wazny ale lekcewazony

polecam lekture - jesli nie miales jeszcze okazji :)

http://perfectbody.pl/ZDROWIE/4/476/SEN-Sportowca-czyli---Twoj-Odrzucony-Przyjaciel.html 
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1054 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9410
No mowie, zawsze sie mnie pytaja czy w pracy itp narobie sie a dla mnie nie ma czegos takiego jak ciezko,hardkorowa praca bo jak przed praca bede spal 5-6h to siedzac przed komputerem sie zmecze, a majac sen 8-10h to moge na budowie 10-12h pracowac i dam rade na spokojnie jeszcze silownie zrobic jak to bylo rok temu w wakacje :)
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Dział zamknięty
Poprzedni temat

Jabłka – na zdrowie i ku szczuplejszej sylwetce

Następny temat

Zakończona promocja białka X5

electro
Polecane artykuły