SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Pomozcie w planie HST!:)

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 117687

Nowy temat Dział zamknięty
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1054 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9410
Albo dobra nie bd cudowac nic :) Zostawie wszystko tak jak bylo, teraz do FBW dodam drazek na plecy i biceps, zeby moc na masie normalnie juz machac drazek na HST. A co do redukcji, w czwartek wejde na wage i pas zmierze, bo cos czuje ze troche stoi albo mi sie wydaje. Byle dodam kolejny dzien aerobow i zaczynam brzuch robic.

Zmieniony przez - HarnaśKat w dniu 2014-02-09 18:34:54
...
Napisał(a)
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 41358 Wiek 54 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 126219
robiac redukcje prosze pamietaj ze trudno bedzie budowac miesnie
nastaw sie wiec na ew przyrosty sily ktore pozniej w kroesie budowania pomoga w przyrostach
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1054 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9410
Wymiary troche juz zlecialy i jeszcze zleca ale to redukcja wkoncu :D
Chyba przestane robic kanapki do szkoly, bo ciagle jak je jem zaczynam miec wzdety brzuch, taki twardy i napompowany sie robi jak z jem z 2-3 ze szkoda gadac ...
...
Napisał(a)
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 41358 Wiek 54 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 126219
sprawdz ktore pokarmy powoduja taki dyskomfort ....
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1054 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9410
Chleb napewno . Popoludniu jak juz przyjde ze szkoly, zjem mieso, jajka,rybe itp. jest normalnie, a jak przychodze po szkole i podczas szkoly, brzuch mam jakis taki wzdety, twardy i duzy jak balon xD
Tydzien temu waga z RANA bez jedzenia -86.3 kg
Dzisiaj popoludniu, zjadlem przez ten dzien 100g platkow owsianych,250 ml mleka, chleb razowy 80g+30g wedliny,twarog poltlusty 130G+150g jogurtu naturalnego,2 golabki(150-250g miesa)+makaron i wyszla waga - 86KG . Czyli progres jest konkretny. Wejde jtr z rana na wage i sie jeszcze pomierze :) Jak redukcja bd szla dobrze to przedluze ja nawet do maja :)
Tak samo pas, tydzien temu z rana (91-92cm) dzisiaj po tych posilkach 89.





Zmieniony przez - HarnaśKat w dniu 2014-02-10 16:20:10
...
Napisał(a)
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 41358 Wiek 54 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 126219
jesli rodzaj chelba powoduje problem to albo zrezygnuj z pieczywa
albo sprawdz podstawowe pieczywo tostowe - wartosci mizerne ale ww dostarczaja
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1054 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9410
Czyli kanapki robic z chlebem tostowym tak ?:)
Rano waga 84.9kg :)
Diete mam teraz dopietą na ostatni guzik.
06:30-Z rana platki owsiane 50g+250ml mleka
09;00-15;00-W szkole 3 kanapki(Chleb orkiszowy,razowy-100-200g+poledwica z kurczaka 50-100g) czasami banan do tego wszystkiego.
15;00-16;00-Obiad-roznie ale zawsze jest mieso tzn. kurczak,mieso mielone w postaci gołąbków itp.
18;00-19;00-Twaróg półtłusty 130-150g+jogurt naturalny 130-150g.
19;00-21;00-Omlet,Jajecznica(6-7białek, 1-2żółtka)
Co sadzisz o tej dietce? Posilki wszystkie w ciagu dnia mieszcze do 2000kalori i 150-180g ww.
Dalem sobie cel i do niego dojde - zjazd do 75kg,nie bede mogl spojrzec w lustro


Zmieniony przez - HarnaśKat w dniu 2014-02-11 21:50:45
...
Napisał(a)
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 41358 Wiek 54 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 126219
chleb tostowy rzadko powoduje problemy trawienne

jaki masz podzial makro ?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1054 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9410
1500-2000- kalori, wegle trzymam do 170 max, tluszcze 50-80, białko minimum 120g dziennie .
Pomylilem sie, nie do 75kg tylko zjade z pasem do 80-85 i lece na masowke, bo narazie mnie nie krecic typ chudzielca z kaloryferem :D

Zmieniony przez - HarnaśKat w dniu 2014-02-12 15:47:24
...
Napisał(a)
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 41358 Wiek 54 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 126219
pamietaj o wlaczeniu warzyw i od czasu do czasu owoc (wliczaj w bialans ww)

nieco malo bialka
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Dział zamknięty
Poprzedni temat

Jabłka – na zdrowie i ku szczuplejszej sylwetce

Następny temat

Zakończona promocja białka X5

electro
Polecane artykuły