Albo dobra nie bd cudowac nic :) Zostawie wszystko tak jak bylo, teraz do FBW dodam drazek na plecy i biceps, zeby moc na masie normalnie juz machac drazek na HST. A co do redukcji, w czwartek wejde na wage i pas zmierze, bo cos czuje ze troche stoi albo mi sie wydaje. Byle dodam kolejny dzien aerobow i zaczynam brzuch robic.
Zmieniony przez - HarnaśKat w dniu 2014-02-09 18:34:54
Zmieniony przez - HarnaśKat w dniu 2014-02-09 18:34:54
