niestety nie mam zadnego artykulu ale duzo osob o tym mowi i ze to pomaga tak samo z cukrami lepiej byc ostroznym.czy to normalne miec pryszcze kolo siura ?? nieduze i malo ich ale to juz przesada :D a na twarzy to mam zalamke powiedzcie mi ile wy lat macie bo ja mam 16 i np.walenie konia mi pomaga tylko dlatego to robie juz probowalem z tym zerwac ale tradzik sie tak nasila jak nie wale ze masakra to sa na pewno problemy z hormonami . jezeli macie podobne problemy to pisac aha i czytalem dzisiaj ze 90% osob masturbuje sie w pewnym wieku domyslam sie jakim
trzymajcie sie wytrwamy.....
trzymajcie sie wytrwamy.....
) ) co wy ludziska o tym myślicie ???????????????????? a może nadmiernie chlanie browara jaranie fajek i zioła wpierdzielanie wszystko co smarzone i niezdrowe ?? bo ja chyba to wszysko robie chociasz staram sie ostatnio ograniczać