SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

T.S - Trening zrobi ze mnie "miszcza"

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 91913

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1508 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20209
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1434 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 29757
Wszystko jest możliwe;)

schodzę coś ala to zdjęcie


...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1508 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20209
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1434 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 29757
Jeżeli ćwiczyć to tylko na 110% inaczej nie warto zaczynać przygody z siłownią.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1434 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 29757
14.11.2012 - Środa

Wolne

Dieta na dzisiaj

1. 2 porcje hi-anabol,50g owsiane
2. 190g łazanki,400g pierś z kurczaka
3. 100g łazanki,200g pierś z kurczaka
4. 500g serek twarogowy,2 bułki sojowe + mix surówek
5. porcja hi-anabol
6. 100g twaróg + serek wiejski

Warzywa - ogórki,pomidory
Owoce - jabłka
Tłuszcze - masło orzechowe,oliwa
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1434 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 29757
XI Tydzień Treningowy

III Dzień Treningowy 15.11.2012

- Podciąganie n x52,x45,x35,x32
- Podciąganie p x15,x15,x15
- Wiosłowanie sztanga prosta p 10x130,12x120,15x110,18x80
- Wiosłowanie sztanga prosta n 15x80,12x100,10x120
- Wycisk zza karku 40x76,40x76,34x76,40x71,35x66
- Unoszenie bokiem hantle x12
- Unoszenie w opadzie x12

Podciąganie n mocno odczułem.
Podciąganie p tutaj już się nie siłowałem,wszystkie powtórzenia na luzie.
Wiosłowanie p nie było tragedii.
Wiosłowanie n - lajcik.
Wyciskanie zza karku -Ostro!


Ogólnie trening mocno męczący,nie zrobiłem wszystkich serii unoszenia z powodu wymiotów
Serie podciągania zrobiły swoje,wiosła troszkę dobiły natomiast po wycisku zza karku wiedziałem,że wymioty murowane no i ledwo wszedłem do domu i od razu do kibelka
Teraz jedzonko i jazda na uczelnię.



Dieta na dzisiaj

1. 2 porcje hi-anabol,100g makaron
2. 140g łazanki + 400g pierś z kurczaka
3. 100g łazanki,200g pierś z kurczaka
4. 500g serek twarogowy,80g chleb żytni
5. porcja 100% whey
6. 5 jaj

Warzywa - pomidory,ogórki
Owoce - jabłka
Tłuszcze - oliwa,masło orzechowe


Siła!!
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1434 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 29757
XI Tydzień Treningowy

IV Dzień Treningowy 16.11.2012

-Wyciskanie na płaskiej sztanga prosta 10x55,8x70,6x85,3x115,3x115,3x115,3x115,10x100,11x95,12x90
-Wyciskanie na skosie "+" hantle x15,x15,x15,x15
-Poręcze pompki x20 +30kg,x16 +50kg,x14 +50kg,x45,x40
-Francuz stojąc sztanga prosta 15x55,15x55
-Hantle uginanie stojąc x12,x12,x12
-Hantle modlitewnik x20,x22,x25,x35
-Przysiady 5x85,5x110,5x135,3x150,3x150

Wycisk na płaskiej - wolne ruchy z zatrzymaniem,tragedii nie było.
Wycisk na skosie hantelkami,ciężko szło.
Pompki,okej.
Francuz lekko.
Biceps powolne ruchy,modlitewnik ogień,czułem niesamowicie przy x35 ciężar mały bo mały (22kg),ale masakrycznie mnie załatwiło.
Siady-z zatrzymaniem na dole,brak czasu ,więc na szybko robione.
Trening przeciętnie wyszedł,zmęczenie mnie niesamowicie bierze




Dieta na dzisiaj

1. 2porcje hi-anabol,50g owsiane
2. 200g łazanki + 400g pierś z kurczaka
3. 120g makaron + 200g pierś z kurczaka
4. 500g serek twarogowy ,owsiane 50g
5. porcja hi-anabol,2 hot dogi z kurczakiem
6. 3 jajka,jogurt naturalny


Warzywa - ogórki,pomidory
Owoce - jabłka
Tłuszcze - oliwa,masło orzechowe




Siła!!
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1434 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 29757
XI Tydzień Treningowy

V Dzień Treningowy 10.11.2012

-Martwy ciąg 8x80,6x115,4x150,5x200,5x200,5x200,5x180
-Podciąganie n szer.90cm x30,x30,x20
-Podciąganie n szer.120cm x16

Tadaaaam!! 3x5x200kg zaliczone,pierwsza seria poszła jak szmata,trzecia z okrzykami,o puszczającym chwycie nie było mowy
Podciągania,dobitka.

Dieta na dzisiaj

1. 2 porcje hi-anabol,50g owsiane
2. 100g łazanki + 400g pierś z kurczaka
3. 150g łazanki + 200g pierś z kurczaka
4. 500G serek twarogowy,50g owsiane
5. porcja hi-anabol
6. fast food(nie wiem czy dzisiaj podołam ) + białko


Warzywa - brokuły
Owoce - jabłka
Tłuszcze - oliwa,masło orzechowe




Siła !!

Zmieniony przez - T.S w dniu 2012-11-17 17:16:58

Zmieniony przez - T.S w dniu 2012-11-17 17:17:21
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1434 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 29757
18.11.2012 - Niedziela

Wolne

Dieta - wolne


Choróbsko mnie dorwało,mam nadzieję,że jutro będzie lepiej..
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1508 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20209
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc w dobraniu ławki

Następny temat

choroba, kilka pytan

electro
Polecane artykuły