Cześć
Mam do was pytanie - a za razem prośbe: Czy ulozycie mi trening ? :P
Cwicze 4-5 miesiecy wzrost 172 waga 54 bic na sucho 32 po cwiczeniach ok34-35 nie wazne... przez ostatnie 2 miechy przytyłem 4 kg ale nie miałem zadnego treningu cwiczeyłem na co mialem ochote :P
a i uwzglednijcie w tym treningu mniejsze obciazenie na nogi bo mam palca rozwalonego ;/ a do dyspozycji mam laweczke, sztange i atlas... niestety taka marna siłownia jest u nas... z gory dziekuje za pomoc
Mam do was pytanie - a za razem prośbe: Czy ulozycie mi trening ? :P
Cwicze 4-5 miesiecy wzrost 172 waga 54 bic na sucho 32 po cwiczeniach ok34-35 nie wazne... przez ostatnie 2 miechy przytyłem 4 kg ale nie miałem zadnego treningu cwiczeyłem na co mialem ochote :P
a i uwzglednijcie w tym treningu mniejsze obciazenie na nogi bo mam palca rozwalonego ;/ a do dyspozycji mam laweczke, sztange i atlas... niestety taka marna siłownia jest u nas... z gory dziekuje za pomoc
Krzysztof Piekarz