SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Jaki trening dla mnie ?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1355

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 276 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1924
Cześć
Mam do was pytanie - a za razem prośbe: Czy ulozycie mi trening ? :P
Cwicze 4-5 miesiecy wzrost 172 waga 54 bic na sucho 32 po cwiczeniach ok34-35 nie wazne... przez ostatnie 2 miechy przytyłem 4 kg ale nie miałem zadnego treningu cwiczeyłem na co mialem ochote :P
a i uwzglednijcie w tym treningu mniejsze obciazenie na nogi bo mam palca rozwalonego ;/ a do dyspozycji mam laweczke, sztange i atlas... niestety taka marna siłownia jest u nas... z gory dziekuje za pomoc
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 276 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1924
Sory ze w nowym topic ale nie znalazłem edytuj

I cwicze na mase... mam 19 lat
...
Napisał(a)
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 203 Napisanych postów 31902 Wiek 39 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 94099
polecam ponizszy trening ogolnorozwojowy- zapewni scięgnom, mięśniom, stawom odp. dawke przeciązen, która zaowocuje lepszymi p[rzyrostami w przyszlosci, ponadto ochroni od przedwczesnego przetrenowania, kontuzji.

plan wykonujemy 3x tydzien[co 2 dzien]
z poczatku po 1-2 obwody [przerwy miedzy ciwczeami 30s , po zakonczeniu obwodu 2-3 min.

obwód = wykonanie wszystkich cwiczen po kolei, jedno po drugim.

obciezenie : takie abys mógł wykonac 15-14 powtrzen [nie mniej nie wiecej]

1.Unoszenie nóg do pionu w leżeniu na plecach-(brzuch),
2.Prostowanie nóg na maszynie w siadzie-(czworogłowe ud),
3.Uginanie nóg w leżeniu przodem na maszynie-(dwugłowe ud),
4.Wyciskanie sztangielek w leżeniu na skośnej ławce-(klatka),
5.Unoszenie sztangielek bokiem w górę w staniu-(naramienne),
6.Wyciskanie sztangielek-(naramienne),
7.Podciąganie drążka wyciągu do klatki w siadzie-(najszersze grzbietu),
8.wznosy tulowia z opadu leżac na ławce-(proste grzbietu),
9.Naprzemianstronne uginanie ramion ze sztangielkami w siadzie na skośnej ławce-(bicepsy),
10.Pompki na poręczach-(tricepsy),
11.Uginanie i prostowanie nadgarstków ze sztangą w siadzie-(przedramiona),
12.Wspięcia na palce z obciążeniem na barkach-(łydki).

wykonuj go przez 6 tyg. potem zrob bedzie czas, na cos innnego - np. trening masowy
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 276 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1924
a nie moge od razu na mase cwiczyc...?
a i jeszcze mmusze dodac ze wpierniczam odzywke i mam jakas tam diete

ps. a nie mogłbys mi podac jakiegos treningu z uwzglednienem wyzej wymienionych przyrzadkow jakimi dysponuje ?
...
Napisał(a)
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 51 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 91090
Spróbuj w Grupie I lub II Cykliczności

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 276 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1924
fajnie by było jakbys napisał co to znaczy... no a skoro nie napisałes to pogrzebie po forum a moze znajde dzieki
...
Napisał(a)
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 51 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 91090
https://www.sfd.pl/temat169634/ 

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 276 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1924
dzieki za szybko odpowiedz...
Jak tylko dam rade to daje wam Soga
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pytanie na temat progresji

Następny temat

Powrot !

electro
Polecane artykuły