SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

JAKI TRENING DLA MNIE ????

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1473

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 106
Nie długo ukończę 16 lat, mam 178 cm wzrostu , ważę nie całe 60 kg i nie wiem jaki mam sobie ułożyć plan treningu POMÓŻCIE PLISSS . Ciągle szukam w tym dziale jakiegoś planu , ale żaden nie odpowiada mojemu sprzętowi jaki posiadam a mianowicie ; sztangę i ławeczkę , hantle 2*10kg wyciąg i ławeczkę do brzuszków i oczywiście mogę robić inne ćwiczenia np.pompki ... POMÓŻCIE dopiero zaczynam ćwiczyć na siłowni , ale w szkole ją mamy i ćwiczymy około 1-2 razy w tygodniu chodzę do 3 gim. a siłkę w szkole mam od 1 gmin na sztandze podniosę około 55kg PROSZĘ POMÓŻCIE MI UŁOŻYĆ PLAN!!!!!!!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 229 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4248
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 106
tylko , że ja nie chce za bardzo ćwiczyć nóg , samą gorę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6511 Napisanych postów 62304 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777680
To po co chcesz ćwiczyć???

pozdro

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 201 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14880
A dlaczego kolega nie chce cwiczyc nog ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 106
nie chce mieć wielkich ud a górę słabą , jedyne co będę ćwiczył na nogi no "kucanie " ze sztangą to jaki plan???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 138 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2329
daj sobie spokój jesli masz takie podejscie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 59190
"nie chce mieć wielkich ud a górę słabą , jedyne co będę ćwiczył na nogi no "kucanie " ze sztangą to jaki plan???"

a kto powiedzial ze cwiczac nogi sa duze uda a slaby "gore" jak to tak nazwales.
Pytasz o plan skoro masz takie podejscie to treningu to plan jest prosty zajmij sie czyms innym a nie silownia.silne masywne nogi, olbrzymie plecy i miesiste bary to sa atrybuty, a nie partie dyskotekowe jak biceps klatka ktore nie sa "nic watre",prawdziwa sila idzie z nog i plecow.Nie cwiczyc nog =nie cwiczyc wcale

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10942 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24714
haha bardzo dobrze powiedziane nie ma nog nie ma i silkiczyli zajmij sie czym innym np: spiewaniem haha pozdro

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 106
no dobra będę ćwiczył nogi ale z mniejszym naciskiem na nie . to jaki plan proponujecie???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 108 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2033
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co wybrac ?

Następny temat

MASS - wlazio121

WHEY premium