Jestem mniej wiecej w twoim wieku,a to plan ktory ułozył mi Onkelfaka.
Sam z niego nie kozystam bo zacząłem chodzic na sekcje i mam miec nowy plan.
pon: klata+tric
klata łącznie 9 serii
1.wyciskanie sztangi na ławce poziomej 12<10<8
2.
wyciskanie sztangielek na ławce skośnej 12<10<8
3.rozpiętki 3x12
tric łącznie 7 serii
1.francuskie wyciskanie sztangi w leżeniu 12<10<8=8
2.francuskie wyciskanie sztangielki jednorącz 3x10
środa: plecy bic
plecy łącznie 12 serii
1.podciąganie na drążku 3x max
2.wiosłowanie sztangielką w opadzie 3x10
3.wznosy tułowia na ławce rzymskiej 3x12-15
4.szrugsy ze sztangielkami 3x15
bic 6 serii
1.uginanie ramion ze sztangą 12<10<8
2.uginanie ramienia w oparciu o udo 3x10
pt: nogi barki
nogi uda 10 serii + łydki 4 serie
1.przysiady ze sztangą 15<12<10<8
2.prostowanie nóg na maszynie 3x12
3.uginanie nóg na maszynie 3x12
4.wspięcia na palce 4x15
barki 9 serii
1.unoszenie ramion bokiem w górę w staniu 3x12
2.wyciskanie sztangi sprzed głowy 12<10<8
3.unoszenie ramion bokiem w góre w opadzie 3x12