SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Potreningowe wesołości czyli spam u Massami

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 113459

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 43831
Też interesujące przeżycie
Ja Ci niestety swojej ostatniej historii nie opowiem bo pamiętam ją tylko pobieżnie

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
To może i lepiej

Znasz jakiś sprawdzony sposób na zakwasy ? Bo czuję, że jutro rano będą mi towarzyszyły...;/
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Po pierwsze nie zakwasy tylko obolałość mięśniowa, po drugie aspiryna
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 43831
A właśnie szkoda, może bym wiedział gdzie zasiałem telefon

Ja mam jeden środek-cud na zakwasy - rozćwiczyć

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
O nawet się czegoś dowiedziałam tutaj Już będę używać poprawnego słownictwa

W jaki sposób ona działa na tę obolałość ?
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Dokładnie to działa tak, że ból, który odczujesz np. na drugi dzień rano to mogą być jeszcze zakwasy ale czym więcej czasu minie od treningu tym większe prawdopodobieństwo,że obolałość wynika już z mikrourazów nie z działania kwasu mlekowego.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Bieganie na dzisiaj już za mną Dzisiaj tak jak mówiłam już wcześniej było nieco inaczej 3x9' biegu + 3x1' marszu i ostatnie 10" ostatniego biegu to był sprint. Poszło z wyjątkową lekkością nawet tętno było dzisiaj bardzo spokojne, mimo to pot lał się strumieniami ale chyba właśnie o to mi chodzi
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzisiejszy trening to jakaś porażka- 0 mocy :/ Przed treningiem czułam taką mega moc aż do rozgrzewki. To był 25 trening taki mały jubileusz, myślałam, że nagram filmik ale zrezygnowałam ( nagrałam tylko kilka pierwszych ćwiczeń a potem zaniechałam pomysłu). Na trening pojechałam rowerem dlatego rozgrzewka trochę inaczej.

Rozgrzewka 65" i 70" skakanka + 2x10 damskich pompek

C5:6/6/5 - nie poszło to ostanie
A2:9/9/9 -tu akurat był zapas cały czas
A3:5/5/5
D:16/16/16 - jakimś cudem poszło
E:17/17/17
F:18/18/18
W:18/18/18
G:40/35/35
H:4/4/4 - ostatnia seria na rękach zgiętych ( znaczy tak jakbym się podciągnęła.
K2:7/7/7


Na chwilę przed treningiem jeszcze wisiałam na drążku na jednej ręce i dostałam strasznego skurczu w szyi. Jak widać tylko C5 nie poszło ale ogólnie cały trening nie czułam mocy.Mnożą się te ćwiczenia jak króliki



Zmieniony przez - Massami w dniu 2011-07-21 23:06:38
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 43831
Ehe, 0 mocy i takie wyniki - kłamczucha!

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Ej wcale nie Czasem czuję, że jest moc a czasem mam ciągłe wrażenie, że coś robię źle, że sobie upraszczam i dlatego idzie i takie tam Ale dzisiaj ogólnie mam jakiś taki nastrój na "nie"- może to dlatego . Nawet się zbytnio nie spociłam- dziwne.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

Trening domatora/armstrong

Następny temat

Trening domatora do sprawdzenia

electro
Polecane artykuły