SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

nowy spam już rozpoczęty - drążek w drzwiach już jest pogięty;)!

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 202369

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Mnie boli lewy obojczyk (kiedyś go miałem połamanego) mam nadzieję że to tylko przejściowe.
Mógłbyś mi zapodać może jakiś filmik jak robi Dipsy ten pan który napisał książkę? Bo ty sie tam obracasz w tych kręgach oficjalnego gorum, to pewno wiesz gdzie znaleźć taki filmik ;D na kulturystyka.pl jest to średnio pokazane. Chociaz chyba robię dosyć dobrze dipsy.

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Idealnie by było zatrzymywać ruch nawet kilka cm przed tą blokadą, stawy barkowe są jednak dość delikatne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
Mnie też czasem boli, zwłaszcza prawy, jak się rozbujam za bardzo, ale generalnie mam to w dupie

Filmiku z Lafayem nie widziałem nigdy żadnego, gościu generalnie chyba nie chce mordy w mediach pokazywać, tylko jedno zdjęcie widziałem

Co do filmików Lafayowców to tak na szybko znalazłem taki:
http://www.dailymotion.com/video/xccce8_dips-par-charles-le-lafayen_sport
Mógłby schodzić nieco głębiej bo wychodzi bardziej B1 niż B, ale uważam, że technicznie robi to dobrze

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wazz ja też kiedyś olewałem takie bóle.......skończyło się na 6 tygodniach bez treningu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Sam nie wiem. Ja nie czuje żadnej "bariery" w barkach, mógłbym nawet głębiej schodzić.
Ale obojczyk mnie napier*ala i nadgarstki.
Teraz znowu spróbowałem zrobić dipsy i coraz bardziej rwie mnie ten obojczyk. :/
Zobaczę jutro jak poręcze zrobie, czy też tak będzie.

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
Mass, kuhwa, nie strasz bo nadgarstek mnie coraz bardziej niepokoi

Venc, zacznij na razie od płytkiego schodzenia, przyzwyczaj ciało do tego ruchu i stopniowo pogłębiaj

Zmieniony przez - wazzup1988 w dniu 2011-07-26 23:50:02

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Tak teraz myślę, że pewno mnie rwie. bo przecież rozgrzewki nie było <o ja głupi> :D
Ale nie ma co gdybać. Pożyjemy zobaczymy, co to będzie ;D

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wazz prześwietlenie prawdę Ci powie.

Zmieniony przez - Massabitt w dniu 2011-07-26 23:53:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
Venc, słyszałem gdzieś kiedyś, że rozgrzewka ponoć się przydaje i zapobiega kontuzjom ale mogła to być jakaś bzdura

Mass, prześwietlenie mogłoby ewentualne uszkodzenia kości wykryć, a gdyby takowe były to myślę, że byłaby opuchlizna i ograniczenie ruchomości stawu a nic z tych rzeczy nie ma. Tylko na******la przy pompkach więc myślę, że jest ostro zbite i już, będę w miarę możliwości oszczędzał i powinno samo przejść

Zmieniony przez - wazzup1988 w dniu 2011-07-27 00:15:45

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1859 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 31643



:)

NIGDY SIĘ NIE PODDAWAJ!

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Plan treningowy do oceny.

Następny temat

Po pierwsze, zwiększ masę!

WHEY premium