SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

nowy spam już rozpoczęty - drążek w drzwiach już jest pogięty;)!

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 203854

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja też mam problem z jedzeniem od rana, wole wciągnąć szejka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1895 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17619
Massabitt, płyny dobrze mi wchodza z rana, ale jedzenie typu jakieś kanapki albo coś te nie bardzo. Dopiero gdzieś za 2/3h to moge żreć że hoho
A ile jecie przeważnie posiłków na dzień ? ja 5 do 6 ( od 2h do 3h, czasem 4h).

...................................................................

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 392 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4286
Ja jem 5 ;) Kurde, dopoadł mnie dzisiaj kryzys... Jestem na redukcji, wszystko chudnę spoko, rezultaty są, jest dobrze. Ale: Czuje się tak jakby przemęczony tym wszystkim.. Ćwiczę 6 razy w tygodniu.. 3razy FBW, 3 razy stretching +HIIT. Nie mam jakby siły siędziś rozciągać, a kiedy zbliża się robienie HIIt czuję starszny wstręt przed wysiłkiem... :-/ Co mam zrobić? Odpocząć? Boli mnie wszystko... Wszystko idzie w dobrym kierunku: zwiększyła się wydolność, masa ciała zmniejszyła.. a tu jeszcze miesiąc został...

Krzysiek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 392 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4286
No to wpadłem na pomysł, żeby zrobić Tabatę :D Jednak zły pomysł ;)) Bo chciałem po treningu wejśc na schody i nei wiem czemu zablokowały mi się nogi ( zdrętwiały ) po prostu i upadłem z miską z praniem, Nóg nie czuję. Z nogami jest gorzej, niż po HIIT :d:d

Krzysiek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja jem jak mam ochotę, nie patrzę na zegarek, poniżej 5 posiłków raczej nie schodzę.

Gimnastyk to duże pranie musiało być
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 392 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4286
Nie, takie tam sobie :D Ale pierwszy raz Tabatę zrobiłem :D

Krzysiek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1895 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17619
jak pierwszym razem robiłem tabate, to po zkaończeniu siadłem sobie na 20 minut a potem jak wstałem to z godzine nogi jak z waty miałem takie lekkie

...................................................................

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
Gimnastyk, może to właśnie czas na tydzień odpoczynku ?

Co do szamy rano to kawa, pół godzinki robienia czegoś tam, i dopiero można jeść.

A co do ilości posiłków to przeważnie 4, czasem 5

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 931 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10918
Gimnastyk doczołgał się do komputera

Cierpliwość to piękna sprawa

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Plan treningowy do oceny.

Następny temat

Po pierwsze, zwiększ masę!

WHEY premium