SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

nowy spam już rozpoczęty - drążek w drzwiach już jest pogięty;)!

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 202259

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 6418 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17630
Mawashi to miało coś wspólnego ze mną ?

G.O.A.T:

The Truth
Dr. J
Sugar Ray
CP3
RJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
To że ktoś korzysta z Twojej wiedzy akurat w moim mniemaniu jest 'podkreślane' przez to całe "Znawca/Specjalista/Ekspert". Ranga Doradcy jest czymś więcej, nazwijmy to "pozytywną akredytacją Moderatorów" za wiedzę, umiejętność jej przekazu oraz doświadczenie. Już pisałem co myślę o sobie jako Doradcy, nie wmawiaj w zdrowego choroby.
Złośniku

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 6418 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17630
tak między nami w moich oczach najbardziej na doradcę w tej chwili zasługuję Cokta i Wazzup ale to moja skromna opinia nikt nie musi jej podzielać :)

G.O.A.T:

The Truth
Dr. J
Sugar Ray
CP3
RJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
Chciałem dopisać:

A piszę tu bo zwyczajnie lubię, mam satysfakcję że mogę komuś pomóc i popisać w pozytywnymi osobami jakie tutaj są. Uzasadnij proszę "No chyba że lubisz pomagasz w co i tak nie uwierzę, obserwując Twoje zachowanie.", bo chyba się trochę zagalopowałeś.
Natomiast Ty uważam że dość mocno spiąłeś rowa to awansie, choć nie jest to do końca bez uzasadnienia

Mawashi, z sąsiadem to racja, a i Małpi Gaj na którym prezentowałeś swoje treningi jest mi znany bardzo dobrze, bo studiuję na Wacie
Trening pod Twoim okiem byłby z pewnością bardzo wartościowym i ciekawym doświadczeniem, nie ukrywam że w cieplejszych czasach byłbym zainteresowany

Edit:
Igor, dziękuję

Zmieniony przez - wazzup1988 w dniu 2011-12-11 21:22:08

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Wazz, zachowam to dla siebie, bo gdybym napisał prawdę o tym dziale to mógłbym dostać nawet bana, i wielu osobom bym się naraził. A nie chcę rozpętać wojny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
Pisz śmiało, nie ma co kisić żółci w sobie.

Edit:
Ja jestem otwarty na Twoją krytykę, może jakieś ważne wnioski z niej wyciągnę ?

Zmieniony przez - wazzup1988 w dniu 2011-12-11 21:26:47

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Ta, żebym jeszcze bolda stracił?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 6418 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17630
Cokta ale do czego nawiązujesz? sądzisz że ja pomagam osobom tylko i wyłącznie dla tego aby dostać rolę doradcy ? ;] i z pewnością wywnioskowałeś to po 1 poście, a to błąd oceniać ludzi w tak racjonalny sposób... KONIEC TEMATU DAWAĆ JAKIEŚ PANNY JPG

G.O.A.T:

The Truth
Dr. J
Sugar Ray
CP3
RJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 6418 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17630
Nic nie stracisz, a zyskasz satysfakcję ze swojej pracy :P tylko się staraj i moja prośba nie oceniaj pochopnie nikogo ;]

G.O.A.T:

The Truth
Dr. J
Sugar Ray
CP3
RJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
Ja tam prawie zawsze mówię co mi na sercu leży (prawie bo np. egzaminatorowi na uczelni nie powiem że jest chvjem, chyba sam rozumiesz dlaczego; w relacjach towarzyskim natomiast zawsze), inne zachowanie jest uważam prosta drogą do zgorzknienia

Zmieniony przez - wazzup1988 w dniu 2011-12-11 21:30:13

W zdrowym ciele zdrowy duch

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Plan treningowy do oceny.

Następny temat

Po pierwsze, zwiększ masę!

WHEY premium