SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

nowy spam już rozpoczęty - drążek w drzwiach już jest pogięty;)!

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 202356

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
A ja wolę tą kingę, lubię takie fanty

Zmieniony przez - wazzup1988 w dniu 2011-08-15 23:35:02

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 831 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5363
Wazz, zwracając do tematu to ciężko jest, ale walczę. Na rowerze w tym roku byłem m.in w Górach Świętokrzyskich z Płocka, czy w Szwecji. A w sobotę jadę na raz do Krynicy Morskiej. 300km/24h. Z dwoma ludziami. Narazie piguły. Ogólnie to mozna dietą to łagodzić, ale to przewlekła choroba której wyleczyć się zupełnie nie da. A szczerze mówiąc wolę zjeść golonkę z grilla i srać po nocach niż takiej golonki nie zjeść ;D

www.facebook.com/ZaHoryzont  <--- Trochę o podróżach.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Przesrane masz

Trenujesz jeszcze z kettlem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 831 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5363
Chociaż tak to myślę gdy jem golonkę, bo jak w nocy się z bólu zwijałem na kiblu to tego grilla przeklinałem na równo z rodzicami którzy mi na to pozwolili

www.facebook.com/ZaHoryzont  <--- Trochę o podróżach.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 831 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5363
Cokta, nic nie robię bo też muszę iść do znachora jakiegoś z łokciami co se rozwaliłem. Ja to teraz kaleka jestem

www.facebook.com/ZaHoryzont  <--- Trochę o podróżach.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
Ja *******e, aż Ci współczuciowego soga podbiłem

C***nie chłopie masz straszną, no ale widzę że chociaż podejście masz do tego dobre, bo jakby nie patrzeć 'trza z tym żyć'

Może stołeczny konował coś rozsądnego zaradzi

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Pewnie łokcie od pompek jednorącz padły, znam taki przypadek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 831 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5363
Widzisz, nie można być jednocześnie bogatym, pięknym, zdrowym itd. A że jakoś nie mam w zwyczaju użalania się nad sobą to żyję.
Ale słuchaj: 1 sierpnia, 2.30 w nocy. Jedziemy drogą szybkiego ruchu od Rinkaby do Ystad na poranny prom rowerami. W Szwecji stacje pozamykane w nocy a mi w brzuchu zaczyna bulgotać. I mija tak 10,20 kilometrów i co stacja to zamknięta. Kulturalnie nie można to musiałem im w mieście w krzakach nasrać

Edit:
Cokta, niesądzę. Myślę że to brak techniki przy wyciskaniu kettli 24kg, albo prędzej nawet prostowanie łokci i luzowanie choćby na sekundę pomiędzy powtórzeniami podciagania się z obciążeniem. Albo samo obciążenie przy podciąganiu zrobiło swoje.

Zmieniony przez - King144000 w dniu 2011-08-16 00:06:02

www.facebook.com/ZaHoryzont  <--- Trochę o podróżach.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Wyciskanie kettli 24kg

Chłopie, to Ty musiałeś być szalony, mniejszych na allegro nie było?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
Ano nie ma co się użalać, trzeba się koncentrować na pozytywach a z negatywami w miarę możliwości walczyć


I dobrze im zrobiłeś, śledziom pieprzonym, niech mają za potop i wojny północne!

W zdrowym ciele zdrowy duch

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Plan treningowy do oceny.

Następny temat

Po pierwsze, zwiększ masę!

WHEY premium