SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

nowy spam już rozpoczęty - drążek w drzwiach już jest pogięty;)!

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 203860

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 392 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4286
np, ostatni wpis był rok temu? Nie chcę nowego zakladać. :D

Krzysiek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 392 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4286
, który był ostatni wpis w lutym tego roku? :D

Krzysiek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1895 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17619
jeśli to twój dziennik i nie jest zamknięty to myśle czemu nie ? Nie chce w bład wprowadzać ale myśle że można.
A tak z innej beczki ale mnie napierdziela między łopatkami po lewej stronie kręgosłup,a raczej plecy. OMG to sobie zrobiłem dziką kontuzję ;) jeszcze tak jakby płuco mnie kuje xD

...................................................................

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 392 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4286
To coś Ty robił? :D

Krzysiek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1895 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17619
Normalnie wale sobie ćwiczenie D z lafaya (pompki na krzesłach odwrotnie) druga serie przestaje a tu nagle ból w klatce piersiowej na wylot aż między łopatki . Teraz ciężko mi się przekręcać bo boli jak nie wiem. Jak się ruszam chodze nawet ok, a jak siąde albo położe sie to potem masakra

...................................................................

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
Anton, jest model kościoła św. Krzyża jakby co
Co do bólu to trąci mi czymś co sam kiedyś miałem - bliżej nieokreślona lekka kontuzja prostowników, boli jak cholera i ciężko się na wyrze przekręcić, ale szybko mija

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 392 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4286
LłOOO dzisiaj też robiłem D z lafaya :D

Krzysiek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1895 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17619
mam nadzie wazz że minie prędko, bo teraz to jak cyborg chodze Może to przez to bo 2 seri troche bardziej schodziłem niż w 1 i coś się lekko nawieruszyło. Najpierw jak zacząłem robić D to będzie z 2 miechy do tyłu jeszcze w Mawashim to klata mnie napierdzielała w mostku xD ale po 2 treningu było ok. A dziś taki babol ...

...................................................................

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
Też tak chodziłem, dostałem żel Veral i po paru dniach puściło całkiem. A j**ło mi jak się z kundlem bawiłem, ból taki jak opisujesz, a potem w nocy jeszcze się nasilił, tak że złaziłem z wyra jak stary dziad

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1895 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17619
no ja narazie tez sie smaruje jakas mascia na miesnie i stawy xD W zeszłym roku podobnie miałem jak mnie zawiało zaś xD

...................................................................

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Plan treningowy do oceny.

Następny temat

Po pierwsze, zwiększ masę!

WHEY premium