SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

nowy spam już rozpoczęty - drążek w drzwiach już jest pogięty;)!

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 202314

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Możesz niby gainera kupić. Ale czy to ma sens i pozwoli uzupełnić enerije :D.
Ja to bym kupił za tą kasę białko i monohydrat albo jakieś witaminki+Omega3 ;d

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Brak spożycia potreninowych shaków.
Spożycie shak'a po sesji treningowej jest niezbędne dla uzyskania wzrostu masy mięśniowej. W rzeczywistości tempo syntezy białka i prawdopodobne zwiększenie tkanki mięśniowej może być podwojone, kiedy białko zostanie spożyte natychmiast po treningu.
Naukowcy z University of Connecticut w Storrs dowiedli, że shake białkowo- węglowodanowy pomaga również zwiększyć ilość receptorów testosteronu. Dla tych sportowców, którzy są już mało otłuszczeni, zauważyłem, że najlepsze rezultaty daje mieszanka 4g węglowodanów na 1g białka, która powinna być przyjmowana w ilości 1gr na 1 funt masy ciała po treningu. Zalecam Quadricarb.

Suplementacja glutaminą po treningu ułatwia regenerację tkanki mięśniowej, jak również może przyspieszyć resyntezę glikogenu mięśniowego i poziomu glutaminy, które jak wiadomo są niezbędne do utworzenia środowiska anabolicznego i zapobiegania przetrenowaniu. Dodanie glicyny oraz Primal Greens pomaga również obniżyć poziom kortyzolu po treningu.


Tyle mówi na ten temat Poliquin.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
Mono stoi na półce, jeszcze 2/3 słoja. Pewnie uzupełnię zapas bcaa + witamin/omegi/magnezu, ale wtedy jeszcze trochę kasy zostanie a żal żeby się marnowała
Przyznam, że myślałem o gainerze, ale nie wiem czy się to sprawdzi tak jakbym chciał, i dlatego pytam

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
No białko to i owszem. Tak jak mówisz Mass. Mi raczej chodziło o węgle ;P

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Gainer
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No według tych proporcji Poliquina wychodzi, że średniej klasy gainer będzie ok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
Jeszcze niech mi w grapplingu się wypowiedzą, i pewnie wezmę


Edit:
Albo jakieś carbo może raczej ?

Zmieniony przez - wazzup1988 w dniu 2011-09-08 22:59:25

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pisałeś, że między treningiem a posiłkiem mija 45 min., trochę długo jak na samo carbo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
Za radą Twoją i Mrocznego wezmę mass activatora, zobaczymy jak się sprawdzi

Zmieniony przez - wazzup1988 w dniu 2011-09-09 11:48:07

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
****a, szkoły w łikend nie macie, to siedzieć na sfd, a nie śpicie jak te lenie!

W zdrowym ciele zdrowy duch

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Plan treningowy do oceny.

Następny temat

Po pierwsze, zwiększ masę!

WHEY premium