SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

nowy spam już rozpoczęty - drążek w drzwiach już jest pogięty;)!

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 203759

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 1977 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9455
Wiecie bagażnik zaczął mi śmierdzieć pleśnią a właściwie zgniłymi kozami A już wszystko było dobrze.

Dobra idę zjeść Hoffbrugera na kolację

Nekrosadystycznyturbosperminator

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
Skąd wiesz jak śmierdzi zgniła koza ?

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Wazz, moge se zdjęcie z Dejvidem zrobić w Paincie jak chcesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
Cokta, zrób sobie avka jak wspólnie z Meastrem pocinacie na tym oto różowogrzywym wierzchowcu:



wtedy może uwierzę w Twoje specjalne względy u Dejwa

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
O ta, już prędzej zacznę Lafay'em trenować5-)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
Ha, czyli sam przyznałeś, że ściemniasz!


PS.
Ponoć zamierzałeś

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 931 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10918
Fajnie, że tutaj są osoby które trenują Lafayem bo zawsze można wymienić poglądy, czym więcej osób trenujących tym więcej jednostek poglądowych () zresztą francuzom trzeba pokazać, że nie jesteśmy gorsi za jakiś czas stworzymy tutaj swój własny FAQ Lafaya

Ps widział ktoś kiedyś sylwetkę Oliviera, zdjęcie a nie rysunek?

Cierpliwość to piękna sprawa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
Ja widziałem wywiady, ale po francusku więc się nie przydały, no i tyłem dziad siedział

Zdjęcie widziałem jedno, na jakimś zlocie autorów książek dla pakierów czy czymś takim, z Michaelem Gundillem, może gdzieś je wynajdę


PS
Pewnie, że fajnie
Jest koncepcja PL-Lafay-bloga jak już wszyscy tu obecni dojdziemy dość wysoko i będziemy się mogli dobrymi sylwetkami&wynikami pochwalić
I art vol.2 by się przydał, bo w tym co skrobnąłem to chyba za dużo tekstu a za mało czystych konkretów jest, nie sądzisz ?

Zmieniony przez - wazzup1988 w dniu 2011-07-04 23:02:48

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 1977 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9455
Olivier Lafay jest jak Paule Wade wszyscy słyszeli nikt ich nie widział.

Nekrosadystycznyturbosperminator

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
A czego ja nie zamierzałem

Mi się należy tytuł króla sezonu! Bo w dwa miechy doszedłem do 200 siadów, tak jak miało być, tym co podesłałeś Freed w moim dzienniku z pompkami http://www.twohundredsquats.com/ 

I am kórfa best!
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Plan treningowy do oceny.

Następny temat

Po pierwsze, zwiększ masę!

WHEY premium