SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

nowy spam już rozpoczęty - drążek w drzwiach już jest pogięty;)!

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 202607

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 392 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4286
Ok ;)

Krzysiek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1895 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17619
Nie pierwsza, Pierwsza to było na budowie jako pomocnik 17lat miałem wakacjie przerobiłem. Druga praca w hucie szkła tutaj już jak 19lat miałem ale zapierdziel był jak hooy za marne grosze .
Trzecia to na markecie w ochronie nie wiem jak mi się udało dostać bo zazwyczaj biorą ludzi z grupą(rencistów), fajna robota ale monotona i plecy od stania jak drut napierdzielały, jedyne co było fajnego to laski się fajnie rwało i pierdzieliło się głupoty z nimi, z paroma to się spotykałem nawet po pracy.
Ta była by 4 jeśli dojdzie do skutku

...................................................................

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1895 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17619
a i w ochronie wielki minus to ludzie patrza na ciebie jakbym nie wiem co im zrobił, takie spojrzenia politowania typu biedak albo cos że do takiej roboty przyszedł, ale mnie to waliło. 8h pracy z przerwa 30 minutową. Plus to polowanie na złodzieji którzy się trafiali dość często (niektórzy płakali, inni agresory, a jeszcze inni potulnie przyznawali się do winy)

...................................................................

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270714
GrubyAnton

przy takim bezrobociu jakie jest teraz to każda praca jest dobra
Zresztą,z każdej pracy coś dobrego można wyciągnąć. Być moze uda Ci się papiery na wózki widłowe zrobić,moze nauczysz się pracy z papierami/programami magazynowymi, to już są rzeczy którymi warto się w CV pochwalić

Złe i haniebne to jest dopiero picie w pracy z kierownikiem

albo jak ktoś obchodzi urodziny... cały zakład naj**any

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1895 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17619
z huty zaś nocne zmiany wspominam dobrze %)
Masz racje QUEBLO, a po nowym roku jeszcze gorzej ma być

...................................................................

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja dobrze wspominam montaże ogródków piwnych jak robiłem w Carlsbergu, w większości lokali można się było na darmowego browara załapać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1895 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17619
Massabitt piana litrami się lała ? :D

...................................................................

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No właśnie była taka ch**nia, że montowaliśmy sprzęt ale magazyn z browarem był już w innym miejscu, więc tylko w lokalach można było liczyć na bonusy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270714
Masz racje QUEBLO, a po nowym roku jeszcze gorzej ma być

za to obyś Ty nie miał racji w powyższym zdaniu...

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1895 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17619
podniesienie minimalnej od nowego roku to tylko pretekst dla pracodawców do redukcji itp. Ale mam nadzieje ze prognozy sie nie sprawdza .

A wy tez tak macie ze np bardzo wczesnie wstajecie to na sniadanie nie macie ochoty ? ja to tak mam ze jem na sile jak bardzo wczesnie wstane i takie mgle to

...................................................................

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Plan treningowy do oceny.

Następny temat

Po pierwsze, zwiększ masę!

WHEY premium