SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

nowy spam już rozpoczęty - drążek w drzwiach już jest pogięty;)!

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 202319

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
Smaruj smaruj, zdrówka życzę
A jak 'wrażenia ogólne' z Lafaya? Pytam bo mogło mi umknąć przy, niestety ostatnio pobieżnej, lekturze forum ;-PP

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1895 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17619
ogólnie to mi narazie się podoba :D. Robie jak pisze w książce ale 1 babola już zrobiłem bo sobie ubzdurałem jakieś 12 powtórzeń w A1, a pisało po 8 zmiana już na A2. Dziś już A2 robiłem w pon dodaje A3. W tym tyg zrobiłem 5 trenów :D ale to poziom I.1 więc narazie nie jest ciężko. Ciężko to będzie dalej :D
Co do C1 to gibam się jak małpa prawie przy tym ćwiczeniu haha

...................................................................

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
To pamiętaj o dodaniu 3ciej serii w przyszłym tyg
W C1 wyczuć trzeba moment hamowania

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1895 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17619
No staram się do ramion równolegle ale niekiedy większy zamach wychodzi :D
No wiem wiem o 3 seri , a 4 tygodniu pisze o 2 treningach tak zrobie ale dodam też 4 serie :D
Narazie lajtowo jest bo odpoczynki po 2 minuty, porównując do Mawashiego co tylko między obwodem była przerwa 2 minuty to tutaj biwacik jest. Ale już na 2 poziomie widze lepiej jest :D i się ciesze

...................................................................

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
W 3 tygodniu a koncepcja zacna, popieram
Prawda, na drugim jest ciężej, a powyżej 10 powt to już nawet sporo ciężej przy końcowych seriach

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1895 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17619
no tak w 3 tygodniu pomyliłem się . xD Narazie to w trickach i na klacie czuje największa pompe a noi w udach ;d

...................................................................

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
Miną A co do ud - polecam Ci od 2 poziomu dołączyć żurawia do treningu. Nie jest to mój wymysł a koncepcja z II tomu. Po paru treningach widzę, że ogólnie ciało mi odżyło i wraca do formy, ale dwójeczki kuleją ostro wspięcia też nie od rzeczy będą

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Żuraw to najlepiej rozwijające dwójki ćwiczenie, więc w domu jest w treningu nóg wręcz wymagane
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
No i równomierne ćwiczenie wszystkich parti mięsni nóg, chroni przed kontuzjami.
Tylko że np. Antos, coś tam pisał że żuraw to ćwiczenie powodujące przykurcze mięśni. I jeżeli ktoś chce robisz poprawne głębokie przysiady, bez podwijania dupy. Powinien sobie odpuścić to ćwiczenie. Chyba że nie ma z tym problemów, wtedy to ćwiczenie jest ok.
Ja jednak uważam że na dwójki jest lepsze MC na prostych, dużego ciężaru nie potrzeba a dwójki ładnie będą pobudzone.

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Ale my tu rozmawiamy o treningu w domu - ćwiczeń bodyweight głównie;)

Trochę za dużo jest pieprzenia, tak samo jak uginanie nóg prowadzi do przykurczy dwugłowych, lub nawet do rwy koluszowej, tylko pytam się, czemu Wodyn je poleca na dwójki i prawie zawsze umieszcza je w swoich planach? Bez przesady, dobre rozciąganie przykurczonego mięśnia po treningu i powinno być ok.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Plan treningowy do oceny.

Następny temat

Po pierwsze, zwiększ masę!

WHEY premium