SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

nowy spam już rozpoczęty - drążek w drzwiach już jest pogięty;)!

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 202636

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
Diego a straty w ludziach ?

Jakie wyniki na teście miałeś, że od razu na 6*6 wskoczyłeś ?

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 892 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5231
Zapraszam do mojego ZA***ISTEGO DZIENNIKA ! xD Najlepszego na całym forum sfd itp it. Nikt nie ma lepszego. "Bo to mój dziennik ! I tylko ja go mogę podpisać !" - Robert Burneika

WCHODŹCIE MI NA DZIENNIK I WBIJAJCIE SOGI (haha(żart(xD)):P)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 831 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5363
"Massbitt to ty masz żonę i dziecko Wydawało mnie się że jesteś jak typowy użytkownik tego forum w wieku gimnazjalnym "

Masz coś do gimnazjalistów?

Dobra, jutro ostatni dzień w gimnazjum

www.facebook.com/ZaHoryzont  <--- Trochę o podróżach.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Co do testu to:
- 15 dipsów (pełen zakres ruchu), miałem jeszcze zapas, ale nie chciałem robić do upadku,
- 40 pompek i tutaj też nie walczyłem o kolejne powtórzenia za wszelką cenę,
- podciąganie na drążku słabiutko, bo tylko 10 powt..

Trzeba jeszcze wziąć pod uwagę moją masę... a raczej jej brak
Na pewno łatwiej jest mi machać większą ilość powt., niż komuś, kto przy moim wzroście waży dużo więcej ode mnie (moja waga 65-68 kg przy ok. 180 wzrostu).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
Całkiem spoko wyniki

U mnie też podciąganie kuleje najbardziej, ale akurat zawsze tak było, ten typ tak ma

Może jakiś dziennik jak ruszyłeś ?

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Z dziennikiem się jeszcze wstrzymam, bo w lipcu prawdopodobnie nie będę mieć takiego dostępu do neta, który mi pozwoli na regularne wpisy do dziennika i nie ma sensu żeby dziennik przestał istnieć po tygodniu - 2 tyg. prowadzenia. Jednak jeżeli uda mi się uporać ze wszystkimi sprawami, to jakiś dziennik się stworzy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Wazz, ile Ty osób zwerbowałeś do Lafay Bandy, aż Ci dam SOG-a
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
uwaga nakuhwiam dziennik!



Cokta

merci, odbijam jeśli wejdzie - no małe stadko już jest

Edit: nie wszedł

Zmieniony przez - wazzup1988 w dniu 2011-06-21 21:03:40

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Bo ja Ci dałem duchowego, materialisto Ty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
MASA !!!!

A to ciekawe, bo fizyczny wszedł
No nic, duchowym odbijam

A Ty w ogóle to czego żeś się z dziennikiem wyprowadził od domatorów, a ? Szerszej publiki się zachciało ?

I miał być Lafay a tu widzę znowu MC

W zdrowym ciele zdrowy duch

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Plan treningowy do oceny.

Następny temat

Po pierwsze, zwiększ masę!

WHEY premium