SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

nowy spam już rozpoczęty - drążek w drzwiach już jest pogięty;)!

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 203045

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 1977 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9455
Czemu nikt mnie nie powiadomił że przyszedł do działu trollować taki idiota jak ave_satan. ****a te jego teksty jakoby gimnastycy trenują z ciężarami sprawiły że wykonałem epicki facepalm czym obudziłem Ojca z popołudniowej drzemki.
Jeszcze te jego teksty jakoby sylwetki francuzów ćwiczących metodą proteo były jakieś super nadzwyczajne i nieosiągalne mnie kompletnie rozbawiły. Ale niema się czemu dziwić większość osób trenujących na siłowni to kompletne miernoty niewielu jest takich co mają się czym pochwalić

Nekrosadystycznyturbosperminator

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dlatego zrezygnowałem z siłowni, po co słuchać komentarzy idiotów przy takich egzotycznych dla nich ćwiczeniach jak np. podrzut. Największe jaja były jak u mnie w mieście na pokazie strongman wzięli faceta z publiczności do konkursu MC a on zamiast tego zrobił.......wiosłowanie sztangą. To nie była przypadkowa osoba, trenował parę lat, wyniki siłowe w miarę ok...a wiedzy zeeeeeeeero (może tłumaczy to jego zawód: policjant ).

Zmieniony przez - Massabitt w dniu 2011-06-23 17:39:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
Freed, starcie z ave to chyba jeszcze było zanim nam tu przytyłeś i zyskałeś szlachetny tytuł królewski (a już po tym jak Mawashi zniknął) cymbalista niezły, trzeba mu to przyznać

Massabitt zawód tłumaczy wszystko, w Wawie kiedyś jak tygrys uciekł z cyrku czy tam z zoo to jeden utalentowany funkcjonariusz przy okazji polowania weterynarza zastrzelił

Zmieniony przez - wazzup1988 w dniu 2011-06-23 17:47:01

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 853 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10221
no wiecie co wy robicie? właśnie chłopaki w innym dziale napisali żebym wracał do was bo tylko my tu idioci wierzymy w takich znachorów jak Lafay :P

Kopsnijcie linka

"Ani Dnia Bez Walki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
a prącie bardzo:

https://www.sfd.pl/Ćwiczenie_bez_diety_i_odżywek.-t757437.html

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Szkoda, że tam na Wiejskiej trochę nie postrzelał
Wazz Ty to już nawet starcie z bezkompromisowym _Knife_ zaliczyłeś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzisiejszy trening 6x7 elegancko

Będę się rozciągać w dni nietreningowe, bo trochę schodzi z tym treningiem... dzisiaj się w godzinę nie wyrobiłem.

A tak w ogóle to pomachałbym sobie sztangą, zawsze mnie to odstresowywało Tak z czystej ciekawości to można jakoś sensownie wpleść trening ze sprzętem do metody Lafaya?

Freed i to clean and press to z jakimś podziałem na serie przez godzinę robiłeś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
Ta, tam to prędzej by architekturę poniszczył niż któregoś drania trafił

Jakie starcie, to tylko pokojowa wymiana poglądów była (na szczęście bez bana)

Edit: ej, a pamiętasz gdzie ono było, bo aż bym spojrzał ?

Zmieniony przez - wazzup1988 w dniu 2011-06-23 18:02:48

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
Diego gdzieś w książce jest wspomniana taka opcja pewnie, że powiedzmy dwa treningi na siłce i raz Lafay w tygodniu, albo coś w tym guście

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Odnalazłem

https://www.sfd.pl/SW+Trening-t744035.html

Zmieniony przez - Massabitt w dniu 2011-06-23 18:13:10
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Plan treningowy do oceny.

Następny temat

Po pierwsze, zwiększ masę!

WHEY premium