SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

nowy spam już rozpoczęty - drążek w drzwiach już jest pogięty;)!

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 202361

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 6418 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17630
nic dodać nic ująć Anton ;D

G.O.A.T:

The Truth
Dr. J
Sugar Ray
CP3
RJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Tacy ludzie, co stówe na klate ciśnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 6418 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17630
Cokta apropo - Prośba - jak odpowie jedna osoba, to nie wypisujcie później o tym samym, bo to zwykły bezwartościowy spam a nie pomoc. Porządek musi być STOSUJE SIĘ ! WIESZ tak pojechałem z koksem bo w juniorach miałem ostry zapyerdol

G.O.A.T:

The Truth
Dr. J
Sugar Ray
CP3
RJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Spoko, tylko jak zobaczyłem wypowiedź moją, Twoją i Wazz'a, która była o tym samym musiałem napisać

Udzielałeś się tam dużo? Doradcę masz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
Moja była pisana dokładnie w momencie kiedy wyskoczyła Twoja, więc sobie i tak [enter] kliknąłem

Edit:
Cokta, zabrzmiało jak pytanie "Czy tak jak ja jesteś lepszy od innych, czy może zwykłe szare tło ?". Wybacz, serio

Zmieniony przez - wazzup1988 w dniu 2011-12-11 20:55:58

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 6418 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17630
Dzięki za zrozumienie i szczerze to rozumiem tzn tak udzielałem się w huy, i po nowym roku mianują na doradców a ja żem głupi sobie odpuścił bo dobrze mi szło. Ale mam to gdzieś nie na rękę mi pisanie z użytkownikiem który ma 12 lat i sam nie wie co chcę

G.O.A.T:

The Truth
Dr. J
Sugar Ray
CP3
RJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 6418 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17630
Igor101
Dzięki za zrozumienie i szczerze to rozumiem tzn tak udzielałem się w huy, i po nowym roku mianują na doradców a ja żem głupi sobie odpuścił bo dobrze mi szło. Ale mam to gdzieś nie na rękę mi pisanie z użytkownikiem który ma 12 lat i sam nie wie czego tak naprawdę chcę

G.O.A.T:

The Truth
Dr. J
Sugar Ray
CP3
RJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Doradca to znak, że ktoś korzysta z Twojej wiedzy, nie bycie lepszym. Strasznie o tego doradcę ciśniesz, widzę. Aż tak tego brakuje? Bo chyba po to tak się udzielasz, nieprawdaż? No chyba że lubisz pomagasz w co i tak nie uwierzę, obserwując Twoje zachowanie.

Igor, a Ty gupi Ty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 6418 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17630
Nie właśnie to nie tak wiedziałem że to egoistycznie napisałem... ehh BARDZO LUBIĘ pomagać ! i ten doradca szczerze mi wisiał serio chodzi tylko o to że zbrzydło mi pisanie z użytkownikiem, który za chwilę kompletnie zmienia temat i ma 1000c myśli na minute... człowiek może pyerdolca dostać, JESZCZE RAZ NAPISZĘ ŻE JESTEM ZA POMAGANIEM KOMUŚ BEZ ŻADNEGO MIANA DORADCY... Cokta mam nadzieje że źle mnie nie zrozumiałeś

G.O.A.T:

The Truth
Dr. J
Sugar Ray
CP3
RJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Wazzup, widzę że sąsiad. Ustawiamy się na trening, a później po weryfikacji ewentualne mianowanie na kolejnego doradcę

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Plan treningowy do oceny.

Następny temat

Po pierwsze, zwiększ masę!

WHEY premium