SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

nowy spam już rozpoczęty - drążek w drzwiach już jest pogięty;)!

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 202226

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
ale koty

Powiem Ci, że ja sam nigdy nie grzebałem w odmętach YT w poszukiwaniu takich filmików (ale chyba czas zacząć ), a ten mi podesłano niedawno, i że zrobił na mnie wrażenie to się z wami podzieliłem

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 831 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5363
Widzisz, tego sa nieprzebrane ilości. Sporo jest też filmów Rosjan, Białorusinów, Ukraińców itd. np:






Kiedyś grzebałem i sporą część ciekawszych widziałem ;)

www.facebook.com/ZaHoryzont  <--- Trochę o podróżach.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Witam wszystkich, dawno nie zaglądałem na forum :P

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Kope lat, jak tam ćwiczysz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Założyłem dziennik.
Dziś rowerem jeździłem na zasadzie treningu interwałowego, ponad 35 min.
Kondycja nie ta i jestem zalany tłuszczem, więc jak wróciłem na chatę myślałem że umre. xD

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Spoko, ja tak miałem po pierwszym bieganiu w tym sezonie5-)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Ja nie mogę biegać, strasznie mi stawy przy bieganiu siadają. Nie wiem czym jest to spowodowane.

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 831 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5363
Z bieganiem różnie bywa. Ale rower to cudo. Od biegania bolą mnie kolana, od przysiadów bolą mnie kolana, a na rowerze mogę jeździć ile chcę i jest git ;D

www.facebook.com/ZaHoryzont  <--- Trochę o podróżach.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
A ja na rowerku po jakiś 15-20 minutach przestaje czuć paluchy w prawej stopie (w różnych butach, więc to nie ich wina), ale jechać dalej radę da, więc nie ma co narzekać

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
A mnie właśnie napyerdala lewe kolano jak dłużej na rowerze pojeżdże
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Plan treningowy do oceny.

Następny temat

Po pierwsze, zwiększ masę!

WHEY premium