SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plan treningowy na drążek

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8174

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5
Witam
mój pierwszy post na forum.

mam 21 lat ważę 85kg i na drążku nie podciągnę się ani razu :( Nigdy nic nie ćwiczyłem z formą u mnie jest może nie tragicznie, ale źle. Muszę podciągnąć się na drążku około 30 razy mam na to około 5miesięcy. Ktoś może polecić jakiś plan treningowy?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1048
Polecam przeczytać na temat treningu amstronga tym treningiem powinieneś się spokojnie wyrobić w 5 miesięcy do 30 podciągnięć , jedynie co przy nim potrzeba to systematyczności i dużo chęci gorąco polecam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 805 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10721
No to bylby wyczyn jak w przeciagu 5 miesiecy z 0 bys doszedl do 30. ale do ludzi z fantazja swiat nalezy! probuj!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 158 Wiek 28 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 853
najpierw przydało by się chyba schudnąć czyli biegać.nie wiem jaka waga jest dobra na ten wiek ale dobrze jest biegać.po robić pąpek jakoś poćwiczyć żeby dac juz 1 raz się podnieść.potem robisz tak 1 się podniesiesz 1 min odpoczynku lub więcej ile potrzebujesz potem jeszcze 1 raz i tak z 10 razy. i po 5 godzinach możesz jeszcze raz tak.:) mi pomogło:D

pozdr.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6515 Napisanych postów 62311 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777735
Co do wagi pewnie masz dobra na wszelki wypadek podaj jaki masz wzrost.

Zeby poprawić sie w podciąganiu weź pod drążek krzesło i podciągaj się z pomoca nóg a opuszczaj z ciężarem własnego ciała.

Rób większą ilość serii mniej powtórzeń

Ps postaraj się wprowadzić dodatkowe ćwiczenia ogólnorozwojowe

pozdro

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5
fakt zapomniałem o wzroście. 1,92m
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6515 Napisanych postów 62311 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777735
No to tez jakiś "mięsisty" nie jesteś

więc spokojnie mozesz jeszcze masowac co do rad to są aktualne

pozdro

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10942 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24714
nie jestes sam ja tez kiepsko z drazkiem tylko 2 razy sie podnioseparodia

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5
mam zamiar zacząć biegać. Będzie miało to jakiś wpływ na "drążek"?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6515 Napisanych postów 62311 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777735
Nie pod warunkiem że nie będziesz się podciągał zaraz po bieganiu

pozdro

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 158 Wiek 28 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 853
ja się też musze za drążek wziąść bo nie cale 2 razy się podniose. a mam tylko 13 lat:D

pozdr.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 554 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15470
Z tego co piszesz wynika, ze twoim glownym celem jest podciagniecie sie 30 razy i, ze musisz to zrobic w ciagu 5 miesiecy.
Skoro tak stawiasz sprawe nie zgodzilbym sie z sugestia riona o masowaniu. Jesli chodzi o ilosc podciagniec kluczowa role odgrywa niska waga. Takze aeroby,biegi, niskokaloryczna dieta to bedzie klucz w uzyskaniu celu. Co do samego sposobu trenowania (nogi na stolku itp ) rady juz dostales. Na poparcie moich slow podam przyklad mojego kolegi z czasow liceum. Dzieki swojej niskiej wadze ok 50 kg pobil rekord szkoly w podciaganiu byl lepszy od popzredniego rekordzisty , ktory byl w reprezentacji polski w gimnastyce sportowej. Takze na tej podstawie twierdze, ze niska waga ma tu kluczowe znaczenie + oczywiscie sam trening na drazku.



Zmieniony przez - Adas007 w dniu 2008-03-10 18:58:09
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pompy/ ale jak?

Następny temat

HST I 4 PYTANIA

WHEY premium